Badania wstępne nawet u endokrynologa

W ostatnim czasie szukałam pracy. Miałam nadzieję, że po urlopie macierzyńskim będę mogła wrócić do starej pracy. Czasem miałam jej serdecznie dość bo związana była z obsługą klientów.

Dostałam skierowanie nawet do endokrynologa

endokrynologJednak tak naprawdę to za nią tęskniłam. Najbardziej chyba tęskniłam za dziewczynami, z którymi zdążyłam się już jakoś związać. Po prostu się polubiłyśmy i zżyłyśmy jak dobre znajome. Czasem umawiałyśmy się gdzieś na mieście na kawę. W mieście takim jakim jest Łódź nie trudno o ładne kawiarnie i klimat sprzyjający miłemu spędzeniu czasu. Niestety okazało się, że nie mam po co wracać do pracy. Zmieniło się całe kierownictwo a dziewczyny dostały wypowiedzenia z pracy. Niedługo później firma ogłosiła bankructwo i już nie było na co liczyć. Zaczęłam długie i męczące poszukiwania pracy. Szukałam przede wszystkim przez internet. Tam gdzie były podane telefony po prostu dzwoniłam. Roznosiłam też wydrukowane CV osobiście. Zależało mi na czasie gdyż teraz miałam przecież małe dziecko, któremu trzeba zapewnić odpowiedni byt. Zaczęłam w niedługim czasie chodzić na rozmowy kwalifikacyjne. I tak jedna rozmowa za drugą kończyła się fiaskiem. W sumie to nie wiedziałam dlaczego tak się dzieję. Może ja przeceniałam za bardzo swoje umiejętności. Może chciałam za dużo zarabiać. Nie wiem jakie były przyczyny moich niepowodzeń. W każdym razie powoli traciłam wiarę w siebie i w to, że uda mi się znaleźć coś sensownego. Jednak pewnego dnia bo bardzo miłej rozmowie odezwał się telefon, że dostałam pracę, że byłam najlepsza wśród innych kandydatów. Byłam szczęśliwa. Dostałam zaproszenie na szkolenie wstępne i badania wstępne. Szukałam gdzie jest najbliższa medycyna pracy w Łodzi, bo tam powinnam się niezwłocznie udać. Potrzebny był mi lekarz ginekolog chociaż to wydawało mi się trochę dziwne. Lekarz endokrynolog Łódź także miał mnie zbadać.

A kardiolog w Łodzi mieścił się w zupełnie innym miejscu, także musiałam umówić się na różne terminy. Po odbytych badaniach dostałam zaświadczenie wystawione przez lekarza medycyny pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *