Bardzo kreatywny projektant wnętrz

Moja siostra kupiła niedawno mieszkanie w kamienicy. Szczerze mówiąc to jej odradzałam ten zakup bo wiedziałam, że tam czeka ją naprawdę dużo pracy a także inwestycji żeby to wszystko dobrze wyglądało. Niby to mieszkanie miało spory metraż. Ale tak naprawdę nie było ładne.

Nowocześnie zaprojektowane wnętrze

kreatywny architekt wnętrz z BydgoszczyMogę powiedzieć, że było bardzo nieustawne. W środku było dużo skosów i wnęk. Siostra jednak była takiego zdania, że za taką cenę nie kupiłaby nigdzie czegoś o takiej powierzchni. Zresztą miała jeszcze sporo oszczędności i chciała to wszystko zainwestować w nowe mieszkanie. Jednak widziałam, że w pewnym momencie i ona się poddała. Bo po prostu nie miała żądnego pomysłu jak urządzić takie wnętrze. Dowiedziała się jedna, że jest kreatywny architekt wnętrz z Bydgoszczy, który za projekt mieszkania nie bierze dużo. I siostra postanowiła skorzystać z takiej pomocy. W sumie dla takiego projektanta jest to pole do wykazania się. Ten pan powiedział, że będzie tu na pewno piękne mieszkanie i że bardzo dobrze, że coś takiego kupiła. W sumie projekt powstał bardzo szybko i gdy siostra go zobaczyła to była bardzo pozytywnie zaskoczona. Okazało się, że z tym wnętrzem można zrobić naprawdę wiele. Siostra zaakceptowała projekt i od razu przystąpiono do prac. Wszystko oczywiście trochę trwało a ja nie mogłam się doczekać tego co tam zobaczę. Bo siostra powiedziała, że do mieszkania zaprosi dopiero wtedy gdy wszystko będzie skończone.

I gdy w końcu mogłam do niej iść to powiem szczerze, że byłam po prostu w szoku. Była to duża i nowoczesna przestrzeń. W sumie to jeszcze chyba nigdy nie widziałam tak wspaniale urządzonego wnętrza. A te skosy i wnęki okazały się być wielkim atutem. Chociaż pewnie gdyby nie projektant to nikt by tego nie wiedział.