Blaty corian na zamówienie

Mojej koleżanki tata jest stolarzem. Ma mały zakład stolarski w Zamościu od wielu lat. To znaczy z tego co pamiętam to gdy jeszcze chodziłam do szkoły podstawowej to jej tata zajmował się zupełnie czymś innym.

Blaty corian od taty koleżanki

blaty corianPracował po prostu w jakiejś firmie. Jednak po jakimś czasie otrzymał spadek w skład którego wchodził właśnie mały domek i w tym domku postanowił otworzyć zakład stolarski. Ten pomysł okazał się naprawdę bardo trafiony bo myślę, że w okolicy jest on jedynym tak dobrym stolarzem. Ja mieszkam w Lublinie a i tak jeśli chce zamówić jakieś meble na wymiar to przyjeżdżam właśnie to taty koleżanki. On według mnie robi to po prostu bardzo dobrze. Ogólnie ma chyba naprawdę wielu klientów z województwa lubelskiego bo mogę poznać to po rejestracjach samochodów gdy akurat u niego jestem. Zamówiłam tam niedawno szafy wnękowe do mojego mieszkania. Te szafy wnękowe zostały po tygodniu do mnie przywiezione i zamontowane. To że montują meble bez dodatkowej opłaty też jest moim zdaniem wielkim plusem. Jeśli chce się kupić meble i zamówić do nich montaż w salonie meblowym to płaci się za to zawsze naprawdę duże pieniądze. I gdy kupi się tańsze meble i weźmie się do tego montaż to wyjdzie praktycznie tak jakby się brało meble na wymiar. Także proponuje przemyśleć swoje zakupy. Bo skoro można mieć meble lepszej jakości to dlaczego tego nie zrobić. Wcześniej u taty koleżanki zamawiałam blaty kuchenne marki corian i dlatego też zdecydowałam się dalej u niego zamawiać. Koleżanka zamówiła blaty w zwykłym sklepie i widać już po roku jakieś ślady użytkowania. A mój blat jest cały czas taki sam jaki był gdy go kupowałam.

Dlatego też wszystkim znajomym chętnie polecam zakład, w którym można zamówić meble. Przy okazji zawsze spotykam się też z koleżanką, która pomaga tacie w pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *