Brat buduje szambo u mojej koleżanki

Mój brat wykonuje różne prace remontowe a także budowlane. Ma wielu klientów i nigdy nie narzeka na brak zleceń. Brat ma bardzo dobry fach w ręku. W dzisiejszych czasach bardzo trudno o dobrych fachowców. Brat pracuje w zawodzie już kilkanaście lat i cieszy się, że zdecydował się na taką działalność gospodarczą. Dziadek przekonywał go do otworzenia swojej firmy.

Brat wykonuje szamba u klientów

szamba betonowe bielsko białaDzisiaj brat zadzwonił do mnie, że po godzinie siedemnastej wpadnie do mnie na kawę. Mamy ze sobą dobre kontakty i zawsze jak brat jest gdzieś w okolicy u jakiegoś klienta to się do mnie odzywa. Brat buduje szmba, które są wyjątkowo trwałe. Brat jest dla mnie wielkim wsparciem i jest bardzo dobrym specjalistą. Mogę liczyć na niego w wielu kwestiach. Mój mąż jest zdania, że trafił mi się najlepszy brat. Oni są przyjaciółmi i w sumie dzięki bratu poznałam mojego męża. Kiedy brat pojawił się u nas w domku zaczął opowiadać nam o szambie, któe musi wykonać u nowego klienta. Brat zawsze opowiada jakie wykonuje zlecenia i okazało się, że w okolicy będzie budował szambo u naszej sąsiadki. Szamba betonowe bielsko biała są chętnie zamawiane w naszej okolicy. My także korzystamy z takiego rozwiązania i bardzo sobie chwalimy. Szamba betonowe są twałe i można z nich śmiało korystać przez wiele lat. Oczywiście brat do każdego zlecenia podchodzi bardzo profesjonalnie i zawsze stara się każde zlecenie wykonywać jak najlepiej. Podpytałam jaki sąsiad zamówił jego usługi i nie mogłam uwierzyć jak dowiedziałam się, że to Magda moja koleżanka z podstawówki. Nie widziałyśmy się sporo czasu a ona kupiła dom w tej samej okolicy.

Magda poznała mojego brata i poprosiła go o namiary do mnie. Chciałaby odnowić nasze kontakty. Ciesze się, że będziemy miały taką możliwość. Zawsze dobrze się dogadywałyśmy i cieszę się, ze moją sąsiadką jest koleżanka, z którą mam wiele wspólnych wspomnień.