Chłopak przyjaciółki wykonuje odbiór gruzu

Moja przyjaciółka poznała chłopaka. Nie chce się przyznać gdzie on pracuje. Ja jestem w szczęśliwym związku. Mój chłopak jest duszą towarzystwa zawsze rozkręca nasze imprezy. Można powiedzieć, że się idealnie dobraliśmy.

Odbiór gruzu i dobra praca

odbiór gruzuGośka nie miała tak dobrze. Zawsze miała wymagania jeśli chodzi o chłopaka. Chciała żeby dużo zarabiał i był najlepiej kierownikiem lub właścicielem firmy. Ostatnio zauważyłam, ze chyba się trochę zmieniła. Spotyka się z Markiem ale nic więcej o nim nie mówi. Tylko, że jest troskliwy, uprzejmy zabawny. Postanowiłam zaprosić ich do nas na kawę i ciasto. Gośka się ucieszyła i od razu przyznała że Marek pracuje w firmie, która oferuje klientów między innymi wywóz gruzu. Uważam, że żadna praca nie hańbi. niedrogi odbiór gruzu w całym Krakowie jest wykonywany między innymi przez niego ale to nie koniec jak powiedziała Gośka. Marek jeździ po różnych klientach bo jego firma gwarantuje także wywóz śmieci. Jej to przeszkadza bo ona się tego wstydzi. Pewnie by z nim się wcześniej rozstała ale poznała go od dobrej strony i w sumie przestało jej to robić różnice. Zaczęła doceniać jego osobowość. Tylko nie wie jak ludzie będą reagować na to, że jej chłopak jeździ po klientach i zabiera pod nich śmieci. Odbiór śmieci to moim zdaniem bardzo odpowiedzialne zadanie. Nie każdy się do tego nadaje. Żeby zostać zatrudnionym w takiej firmie trzeba spełniać określone warunki. Trzeba mieć także prawo jazdy. Uważam, że Gośka nie powinna przejmować się opinią innych ludzi. Poremontowy odbiór różnych materiałów to w dzisiejszych czasach poszukiwana branża dla specjalistów.

Kraków to spore miasto i wiele firm szuka wykwalifikowanych pracowników. Najważniejsze, żeby Marek był dla niej dobry i paca jaką wykonuje nie powinna mieć dla niej większego znaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *