Ćwiczenie z trenerem personalnym przed telewizorem

Wiem, że gdy zaczyna się robić już trochę ciepło to ludzie zaczynają nagle o siebie dbać. Muszę się przyznać, że ja także należę do takich osób. Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że najlepiej byłoby trzymać formę całym rokiem. Nie wiem nawet jak to jest, że na wiosnę ma się naprawdę motywację do działania.

Treningi personalne przynoszą efekty

treningi personalneA jesień jest takim okresem gdy najchętniej wieczorami nie wychodziłabym spod koca. No cóż chyba nie tylko ja tak mam. W każdym bądź razie mieszkam w Warszawie, gdzie jest naprawdę wiele fantastycznych miejsc do ćwiczeń. Jednak ja w tym roku nie dam rady wyjść nigdzie. Mam małe dziecko i ciężko mi jest je zostawić chociaż na chwilę. Jednak wpadłam na pomysł, że kupię sobie film gdzie będzie jakiś dobry trener osobisty prowadził trening. Oczywiście to nie to samo co trening indywidualny na siłowni jednak lepsze to niż nie robienie nic. Ten trener personalny, który zresztą nagrywa filmy ze swoich zajęć i cieszy się dużym powodzeniem musi być po prostu dobry. Bo według mnie jego ćwiczenia są sprawdzone przez wiele osób. Kiedyś miałam specjalne profesjonalnie prowadzone treningi personalne w Warszawie ułożone przez specjalistę i to przynosiło efekty. Jednak skoro nie mam innego wyjścia to poćwiczę przed telewizorem. Zresztą gdy miałam te indywidualne treningi to nauczyłam się tego jak dobrze wykonywać poszczególne ćwiczenia. Zaczęłam robić te ćwiczenia w poniedziałek i muszę przyznać, że we wtorek rano cały czas czułam, że poprzedniego dnia ćwiczyłam. Także ten trening jaki zrobiłam chyba był skuteczny.

Teraz staram się ćwiczyć co najmniej trzy razy w tygodniu chociaż bardzo chciałabym częściej. Stosuję też dietę. To znaczy nie jest to żadna specjalna dieta tylko po prostu zrezygnowałam ze słodyczy i z tłustych potraw. A także nie piję już napojów gazowanych, z którymi przesadzałam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *