Dostaję zlecenie na znalezienie telefonów voip dla firmy

Nasz prezes to zawsze jak znajdzie jakąś ciekawą inwestycję to ja realizuje. Jest to bardzo mądry człowiek i wie doskonale jak działać. Poza tym ma trzy swoje firmy i z tego co się dowiedziałam to niedawno otworzył kolejną.

Telefony voip mają same zalety

telefony voipJest to nowoczesne call center. Janusz z księgowości powiedział, żebym przygotowała się na nowe zlecenia, bo szef chce zakupić jakieś nowoczesne telefony i na pewno zleci mi to zadanie. Jak już dowiedziałam się od niego co planuje prezes to nie czekałam aż się zjawi u mnie, tylko od razu zaczęłam działać. Wiem jakie telefony są najlepsze do call center i zaczęłam przeglądać oferty. Znalazłam w doskonałej cenie telefony gigaset i przy większym zakupie dają dodatkowe zniżki. Były dostępne również takie marki jak niedrogie telefony voip, które mają same pozytywne opinie oraz z tej samej półki telefony yealink. Uznałam, że to będzie wystarczające i wystosowałam zapytanie do firm, które sprzedają te telefony. Nie wiedziałam w jakiej ilości telefony chce zamówić prezes, ale założyłam, że na pewno nie będzie to mniej jak dwieście sztuk. Wystosowałam również zapytanie na telefony bezprzewodowe, ponieważ w naszej spółce są takie i jestem przekonana, że prezes również o nie będzie pytał. Otrzymałam odpowiedź tego samego dnia i w zasadzie to już byłam przygotowana na wizytę prezesa. Oczywiście nie powiem mu od razu jak przyjdzie, że już wybrałam najlepsze telefony, tylko trochę odczekam. Zaskoczę go jak wpadnę z gotowym zadaniem po godzinie. Pod koniec tygodnia w firmie pojawił się prezes. Zorganizował jakieś spotkanie dla kadry zarządzającej i wrócił do swojego biura.

Po jakimś czasie pojawił się u mnie przy biurku i powiedział, że chce mi powierzyć bardzo ważne zadanie. Od razu wiedziałam o co chodzi i uśmiechnęłam się szeroko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *