Dostarczam pościel hotelową

Od kilku lat prowadzę własną działalność, która zajmuje się dostarczaniem do hoteli ręczników, pościeli i innych artykułów wyposażenia hotelu. Wielu znajomych, gdy otwierałam swój biznes, mieli sceptyczne nastawienie, odradzając mi inwestycję w taką branżę.

Pościel hotelowa z najlepszej tkaniny

pościel hotelowaJa jednak twardo wierzyłam, że każdy hotel chce mieć dobrej jakości ręczniki hotelowe od najlepszych zagranicznych firm. Dlatego chociażby, że ręczniki i szlafroki hotelowe prane są nieraz codziennie, przecież należy wyprać je po każdym kliencie. Takie pranie na pewno odbija się na materiale zmniejszając jego odporność i czyniąc go bardziej podatnym na rozerwanie. Pościel hotelowa jest również wysoko eksploatowana, dlatego powinna być z tkaniny najlepszego gatunku. Na początku było trudno, albowiem moja firma była świeża na rynku i ciężko było mi zdobyć zaufanie właścicieli hoteli. Mimo to jednak się udało, gdyż gdy jedne zauważył jak wysokiej jakości są moje ręczniki sprowadzane z Włoch inni też chcieli je mieć. Wkrótce moja firma była już dosyć rozpoznawalna w województwie. Duży problem dla branży hotelarskiej stanowiły kołdry hotelowe, których nie można było prać normalnie w pralce. Dlatego też, kołdry i poduszki hotelowe trzeba było wysyłać specjalnie do pralni chemicznej. Kierując się obecnym popytem, postanowiła rozszerzyć swą działalność o usługi pralni chemicznej. Dostarczając nowe pościele czy ręczniki, zabierałam od razu rzeczy przeznaczone do pralni chemicznej.

Takie rozwiązanie tylko napędziło mój biznes, dzięki temu zyskałam nowe grono klientów. Moi znajomi nie wierzą, że tak można się dorobić na tak banalnym pomyśle. W rzeczywistości, nie musiałam wiele inwestować, a jedynie postawiłam na wysoką jakość. Największe zapotrzebowanie jest na zestawy hotelowe jak te ze strony http://www.pamavi.pl/oferta-dla-hoteli-a-spa/zestawy-hotelowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *