Duży wybór estetycznych opraw okularowych

Dotychczas nie przywiązywałem zbytniej uwagi do oprawek moich okularów. Były, jakie były, a ja wyglądałem w nich ani zbytnio poważnie, ani komicznie. Sytuacja zmieniła się, kiedy dostałem awans w mojej pracy.

Nowy wygląd dzięki estetycznym oprawom okularowym

estetyczne oprawy okularowe z krakowaTeraz, jako poważny kierownik działu musiałem zadbać o odpowiedni wygląd i ubiór. Brodę zgoliłem, zakupiłem dobry garnitur i pozostała jeszcze sprawa okularów. Oprawki, które wówczas nosiłem raczej nie nadawały się i nie pasowały do mojego wizerunku. Bliżej mi było do przysłowiowego nerda, aniżeli do poważnego kierownika. Postanowiłem zatem odwiedzić pobliski sklep okulistyczne w którym znalazłem to, czego szukałem. Estetyczne oprawy okularowe z Krakowa to żadna nowość. To miasto jest genialnie zaopatrzone jeśli chodzi o sklepy optyczne i znajdziemy w nich każdy rodzaj oprawek, jaki pragniemy posiadać o czym sam przekonałem się na własnej skórze. Po krótkich przymiarkach zdecydowałem się na eleganckie i subtelne oprawki, które doskonale pasowały do mojego owalnego kształtu twarzy i dodawały jej powagi oraz nieco elegancji. Moja dziewczyna stwierdziła nawet, że teraz wyglądam o niebo przystojniej! W pracy również zaczęto mnie nieco inaczej postrzegać, a osoby, które dotychczas mijały mnie bez słowa na korytarzu zaczęły mi mówić kulturalne „dzień dobry”. Byłem niesamowicie zaskoczony, jak oprawki okularów mogą wpłynąć na postrzeganie nas przez inne osoby, jednak bardzo mi to pasowało i poprawiało nie tylko humor, ale przede wszystkim wpłynęło na pewność siebie. Mój szef również pochwalił moje nowe okulary twierdząc, że wyglądam w nich wreszcie, jak poważny przedsiębiorca.

Teraz wiem, jak z pozoru niewinne rzeczy mogą mieć wielki wpływ na nas samych oraz innych ludzi. Dbam o swoje okulary najbardziej, jak potrafię ponieważ dzięki nim wyraźnie widzę oraz są one niejako wizytówką mojej osoby. Jestem zadowolony z tego zakupu, tym bardziej, że z początku sądziłem, iż takowe oprawki nieco mnie wyniosą, a tymczasem okazały się zaskakująco tanie!