Fachowcy sprawnie zamontowali okna

Moja mama dostała w pracy sporą podwyżkę. Nie sądziła, że szef przygotuje dla niej taką niespodziankę. Podwyżka jest związana z awansem, który szef jej zaproponował. Oczywiście mama zgodziła się na lepsze warunki i większa odpowiedzialność bo chce się rozwijać zawodowo. 

Mama zdecydowała się na wymianę okien

okna warkaMama już wiele lat myślała o wymianie okien ale jest to spora inwestycja. Kiedy dostała podwyżkę wiedziała, ze nie ma się już nad czym zastanawiać. Okna warka należy wymienić. Najpierw musi poszukać odpowiedniej firmy, która się tym zajmie. Zależało jej na dobrych oknach, które będą posiadały wszystkie wymagane certyfikaty. Okna miały być nowoczesne i powinny posiadać długi okres gwarancyjny. Na szczęście na naszym osiedlu nie dawno został otworzony sklep, w którym można zamówić nowe okna. Okna warka mogą mieć różnie wielkości wszystko zależy od potrzeb. Nasze okna powinny być standardowe i mama umówiła się z fachowcem na dokonanie pomiarów. Przy okazji wymiany okien mama zamówi tez parapety. Kiedy okna warka zostaną wymienione będzie trzeba pomalować wszystkie pomieszczenia. Tata już został o tym poinformowany i oczywiście się tym zajmie. Fachowiec wymierzył wszystkie okna i przygotował dla mamy wycenę. Pieniędzy z podwyżki starczy jeszcze na rolety, które pojawią się we wszystkich pomieszczeniach. Okna będą porządne i dzięki nim w zimę będzie cieplej w mieszkaniu. Fachowcy sprawnie uwijali się w trakcie wymiany. Wszystko po sobie posprzątali a stare okna zostały przez nich wyrzucone. 

Mama bardzo cieszyła się, że dzięki jej pracy udało się wymienić okna. Tata już zabrał się do swojej pracy. Wszystkie pomieszczenia zostaną odświeżone. Mama już wybrała odpowiednie kolory i do końca tygodnia tata powinien się ze wszystkim uwinąć.