Impreza integracyjna na najlepszej sali weselnej

Od wielu lat pracuje w korporacji. W sumie miałam tu i lepsze i gorsze momenty. Teraz jestem na takim etapie, że lubię swoją pracę. Już po prostu tak się przyzwyczaiłam do tej pracy i do ludzi, którzy pracują ze mną, że ciężko wyobrazić mi sobie, że mogłabym pracować gdzieś indziej.

Sala weselna okazała się świetnym miejscem na imprezę

sala weselnaPracuje w Warszawie w głównej siedzibie w firmie. A co roku mamą organizowana imprezę integracyjną, która w tym roku będzie zorganizowana w Piasecznie czyli bardzo blisko od Warszawy co mnie bardzo cieszy. Wybrali dom weselny, w którym cała ta impreza się odbędzie. W sumie jest tam duża sala bankietowa, która pomieści tak dużą liczbę osób. A to nie takie proste bo na tych imprezach jest naprawdę zawsze bardzo dużo ludzi. W sumie co roku była to duża sala weselna, jednak ja zawsze uważałam że była trochę za mała jak na taką ilość osób. Taka najlepsza sala weselna Piaseczno byłaby idealna gdyby osób było mniej o połowę. W sumie ja nawet już kiedyś byłam w tym domu weselnym. Byłam tam sala na, której może odbyć się pierwsza komunia i było naprawdę bardzo dobrze. Wszystko wyglądało bardzo ładnie. I przede wszystkim było dobre jedzenie przyrządzane na miejscu. A to chyba także ważne. Także mam nadzieję, że impreza integracyjna także będzie bardzo udana. W sumie jest to dobry sposób na to by poznać nowych pracowników. Bo w sumie starzy pracownicy tacy jak ja jakoś specjalnie nie muszą się integrować bo tak naprawdę dawno się już z tymi co trzeba zintegrowali. Jednak dla nowych pracowników jest to na pewno bardzo ważne. Zresztą uważam, że taka impreza jest też okazją do podsumować całego roku w firmie.

I tak się właśnie dzieje. W sumie na początku prezes firmy ma swoje przemówienie gdzie pokrótce prezentuje wyniki firmy a także przedstawia strategie na rok następny. Są też wyróżnienia dla najlepszych pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *