Jadę do klienta wycenić regały magazynowe

Jako specjalista doskonale znam się na swojej robocie i wykonuję ją bardzo rzetelnie. Zajmuję się wyceną mebli biurowych, sklepowych oraz dbam o interesy naszych klientów. Często dostaję zlecenie, by dokonać wyceny i zawsze bardzo trafnie wszystko oceniam.

Regały magazynowe z metalu

regały magazynoweTym razem Małgorzata przyniosła mi zlecenie od klienta, który zakupił wyposażony lokal, ale chciał sprzedać regały sklepowe, które są drewniane oraz metalowe godne polecenia regały magazynowe, które w jego ocenie są w stanie nienaruszonym. Pojechałem zatem do tego lokalu po uprzednim umówieniu się z właścicielem i zabrałem niezbędne dokumenty. Przed wejściem stały dwa duże standy, które należały do poprzedniego właściciela lokalu. Oba standy były w perfekcyjnym stanie i od razu spisałem dane do notesu. W środku od razu zauważyłem nie rozpakowane jeszcze stojaki reklamowe i zapytałem właściciela, czy zamierza je zachować. Odparł, że to są nowe stojaki reklamowe, które bardzo mu się przydadzą podobnie jak stojaki na ulotki, które znajdują się na zapleczu. Odparłem, że to doskonała decyzja. Najpierw zacząłem wyceniać regały sklepowe, które były wykonane z prawdziwego drewna a ich stan nie wskazywał na żadne uszkodzenia. Tak naprawdę to wszystkie regały sklepowe były w idealnym stanie i ich cena na pewno będzie bardzo wysoka. Później poszedłem zobaczyć regały magazynowe i zgodnie z relacją klienta były one zupełnie nowe. Niektóre regały magazynowe miały miejscami folię zabezpieczającą, która nie była naruszona. Ostateczną wycenę zadeklarowałem się podać w ciągu kilku dni.

Po drodze jeszcze zapytałem o standy, które stoją przed lokalem i klient potwierdził, że również prosi abym te standy wycenił. Do pracy zabrałem się następnego dnia z samego rana. Mam nadzieję, że szybko się z tym uwinę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *