Jakiego trenera wybrać

Treningi personalne to dla mnie zawsze było coś, na co wydawało mi się, że nie mogę sobie pozwolić. Okazało się jednak, że wielu trenerów personalnych w moim mieście oferuje pierwszy trening za darmo, dzięki czemu mógłbym sam na własnej skórze się przekonać, jak to w ogóle wygląda. Myślałem, że treningi oferowane przez trenera personalnego będą nieco lżejsze.

Praca trenerów osobistych

trener osobisty warszawa

Szybko jednak podczas pierwszej sesji treningowej zauważyłem, że trener naprawdę się stara i wiedziałem, że po kilku takich sesjach w ciągu miesiąca na pewno będę widział już pierwsze efekty. Jednakże, jakby tego było mało, trener personalny zaproponował mi ułożenie diety za połowę ceny, która byłaby idealnym dopełnieniem do prowadzonych działań na siłowni. Taka aktywność fizyczna w połączeniu z kompetencją oraz doświadczeniem trenera na pewno bardzo dobrze się sprawdzi i w moim przypadku. Postanowiłem jednak zainteresować się kilkoma treningami w tygodni, zwłaszcza przez pierwsze miesiące, aby przyzwyczaić się do bardzo angażującego wysiłku i żeby sprawdzić, czy taka forma treningów na pewno mi odpowiada. Postanowiłem bardzo przykładać się do każdego treningu i dokładnie słuchać tego, co ma mi do powiedzenia trener. Trener osobisty warszawa był także bardzo dobrze zbudowany, więc był dla siebie idealną wizytówką, która pokazywała tylko, że ciężką prace można wiele osiągnąć. Był także bardzo elastyczny jeśli chodzi o podejście do treningów i faktycznie mogłem dać znać nawet w ten sam dzień, że coś mi nie pasuje i nie mogę przyjść na trening.

Trener personalny wtedy zaproponował mi inny dzień i godzinę, która najbardziej by mi odpowiadała. To wszystko sprawiło, że patrząc z perspektywy kilku miesięcy mogę powiedzieć, że takie treningi dały mi naprawdę dużo i bardzo sobie je chwalę.