Kolekcja pościeli dla dzieci

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki chętnie organizują zabawy w naśladowanie nie tylko dorosłych, ale i najbardziej ulubionych postaci z bajek. Najróżniejsze gadżety związane z tymi bajkowymi postaciami pomagają im w tych zabawach.

Poduszki i kołdry z bajkowymi postaciami

pościel FrozenJedną z najbardziej popularnych współczesnych bajek jest ta opowiadająca o Krainie Lodu. Stąd wzięła się duża popularność akcesoriów związanych z jej bohaterami. Jednym z takich akcesoriów jest na przykład pościel Frozen, która idealnie sprawi się w sypialni małej dziewczynki. Wiele dziewczynek pragnie zostać księżniczkami, więc dwie główne bohaterki, siostry które królują w krainie skutej lodem, szczególnie pobudzają ich wyobraźnię oraz zachęcają do zabawy. Podobnie zresztą jak inne zabawne postacie, jak na przykład bałwan. Dostępne są modele przedstawiające wszystkich bohaterów tej historii, utrzymane w różnej kolorystyce – błękitnej czy białej lub delikatnej różowej z motywami płatków śniegu. Wybór odpowiedniego wzoru jest już indywidualną kwestią. Wszystkie modele posiadają certyfikat, poświadczający, że materiał użyty do ich produkcji jest w pełni bezpieczny dla dziecka. Materiał jest oprócz tego gładki i niezwykle miły w dotyku i gwarantuje wygodę podczas snu. Oprócz poszewki na kołdrę, w komplecie znajdują się poszewki na poduszki – jedną większą lub na przykład dwiema mniejszymi do wyboru. Całość warto uzupełnić również o ciepły kocyk polarowy, także ze wzorem postaci z bajki, który szczególnie przyda się na chłodne jesienne noce. 

Kolekcja pościeli dziecięcej z trwałymi wzorami postaci z bajkowej historii niejednokrotnie pobudza wyobraźnię dzieci podczas beztroskich zabaw. Oprócz tego spełnia również praktyczną rolę i skutecznie ogrzewa dzieci podczas zasłużonego snu.