Konkurs cukierniczy, bombonierki i pralinki

Kiedy chodziłam do przedszkola, już wtedy marzyłam o tym, aby móc zostać cukiernikiem. Chciałam produkować czekoladę, robić ciastka, cukierki i bombonierki. Moje zamiłowanie do cukiernictwa pozostało do dnia dzisiejszego.

Produkuje bombonierki reklamowe

bombonierki reklamoweNie bez znaczenia wybrałam się do szkoły technicznej w tym kierunku. I tak oto rozpoczęła się moja kariera. Czy moi rodzice byli zadowoleni widząc mnie, jak robię praliny i piekę rogale? Oczywiście, że nie bo od zawsze mnie widzieli na stanowisku dentysty – tak samo jak oni. Nasze zawody skrajnie się różnią, ale wykonuję to co lubię – dziś produkuję bombonierki reklamowe. W jaki sposób moja kariera się rozpoczęła? Od zwykłego, międzyszkolnego konkursu na najpyszniejsza pralinę. Tylko osoby z wielkim talentem robią najlepsze czekoladki. Skład oraz receptura muszą być odpowiednio dobrane, aby słodycze były smaczne i wykwintne. Przyłożyłam się do pracy nad nową recepturą i dzięki temu konkurs został przeze mnie wygrany. Otrzymałam pierwsze miejsce, nagrody rzeczowe w postaci bombonierek reklamowych oraz sprzęt cukierniczy. Najważniejsze w tym wszystkim było to, iż otrzymałam staż w firmie, która zajmuje się produkcja bombonierek reklamowych. To było to, co chciałam robić do końca życia! Dziś pracuję w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Niedawno awansowałam i dziś szkole praktykantów i stażystów w ten sam sposób, kiedy ja się uczyłam. Jestem łowcą talentów. Najlepsze bombonierki reklamowe wykonują najlepsi uczniowie. Jestem z nich dumna i z siebie oczywiście też.

Więcej: bombonierki reklamowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *