Kupiłam pakowarkę próżniową do pakowania kozich serów

Od zawsze mieszkałam w górach. Tak na prawdę tam pracy nigdy nie brakowało. Na dodatek liczne przyjazdy turystów z całego świata nadały temu trochę inny charakter i mieszkańcy bardziej zaczęli zajmować się usługami.

Chciałam próżniowo pakować oscypki 

pakowarka próżniowa cenyDla mnie miało to dobrą tendencję, ponieważ mogłam połączyć to co lubię. Była to praca na gospodarstwie rolnym oraz handel związany ze sprzedażą. W taki sposób od pięciu lat sprzedaję oscypki oraz przetwory domowej roboty na targu. Utarg bywa różny. Jednak najważniejsze jest to aby zachęcić do siebie konkurencję. Ja postanowiłam pójść o krok na przód i oglądałam się za urządzeniem jakim jest pakowarka próżniowa ceny. Uznałam, że w ten sposób przyciągnę turystów, którzy będą chcieli kupić kozi ser dla swoich krewnych. Mój pomysł musiał być jednak porządnie zrealizowany. To musiała być w miarę dobra pakowarka za rozsądną cenę. Taką znalazłam dopiero po dwóch tygodniach poszukiwań w internecie. Dotarła do mnie w przeciągu pięciu dni roboczych i mogłam wdrożyć ją do swojego targowiska. Oczywiście wykonałam jeszcze szyld oznajmujący wszystkich turystów, że oferuję pakowanie próżniowe. Muszę dodać, że w tamtym czasie tak na prawdę byłam jedyną osobą, która oferowała podobne usługi. Ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Pakowanie próżniowe przykuwało uwagę turystów z daleka. W normalnych warunkach oscypek zawsze uległ rozgnieceniu i ciężko było go dowieść przez wiele kilometrów w zwykłej torbie.

Moja pakowarka pokonała ten problem i miałam znaczącą przewagę w sprzedawaniu oscypków. Teraz prawie każdy ma coś takiego w swoim straganie. Jednak w tamtym czasie uzyskałam wielką przewagę i mam ją do tej pory. Zarobione pieniądze zainwestowałam w jeszcze inne rozwiązania i odpowiednią reklamę.