Kupno pościeli dla niemowląt

 

Moja koleżanka niedawno urodziła dziecko. Jestem naprawdę bardzo szczęśliwa z tego powodu. Szczególnie dlatego, że czują się dobrze i że wszystko przebiegło bez żadnych powikłań. Koleżanka już jest w domu i powiedziała mi, że jeśli tylko będę miała ochotę to mogę wpaść i zobaczyć maleństwo. 

Pościel dla niemowląt na prezent

ciepła pościel do łóżeczka dla niemowlątJednak uważam, że takie szybki odwiedziny to nic dobrego dlatego też odczekam chociaż dwa tygodnie. W tym czasie zresztą kupię coś dla maleństwa bo gdy była koleżanka w ciąży to jakoś nie mogłam się zebrać żeby pojechać do sklepu i coś kupić. Zastanawiałam się jakiś czas co byłoby najlepsze na taki prezent. Jednak doszłam do wniosku, że decyzję co do zakupu podejmę już w sklepie. Tak będzie po prosu najlepiej. Pani w sklepie pokazała mi wiele naprawdę bardzo ładnych rzeczy. Jednak mi najbardziej spodobała się ciepła pościel do łóżeczka dla niemowląt właśnie. Zresztą zdaję sobie sprawę, że koleżanka na pewno ma pościel dla dziecka. Jednak jeśli dostanie jeszcze jedną to chyba się ucieszy. Przy małym dziecku pewnie taką pościel trzeba dosyć często zmieniać i dlatego też myślę, że może się przydać. Zresztą ta pościel była tak ładna, że ja po prostu nie mogłam się jej oprzeć i ją kupiłam. Cały czas sobie powtarzałam,że całkiem możliwe, że koleżanka ma jakieś lekkie pościele a ja kupiłam jej naprawdę ciepła pościel. Za tydzień mam iść na tą wizytę i już nie mogę doczekać się jej reakcji.

Gdy poszłam do koleżanki w pierwszej kolejności poszłam zobaczyć maleństwo, które akurat wtedy spało. Malutka jest naprawdę śliczna dlatego też szczerze pogratulowałam młodym rodzicom. Dałam też koleżance prezent. Naprawdę bardzo się ucieszyła. I powiedziała mi, że miała kupić w najbliższym czasie taką ciepła pościel także.