Łódzka fotografia ciążowa

Istnieje przekonanie, że ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Czas, w którym to bierze ona odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale zaczyna odpowiadać także za to nowe istnienie,które z dnia na dzień dojrzewa pod jej sercem. To czas wielkiej zmiany, rozpoczęcia nowego rozdziału w historii swojego życia, który nie tylko warto celebrować przez kilka miesięcy. Warto zawczasu pomyśleć także o tym jak chcemy te piękne chwile zapamiętać, a później wspominać i w tym momencie z pomocą nadchodzi fotografia ciążowa w Łodzi

Jedyna taka sesja

Pisze o tym dlatefotografia ciążowa w Łodzigo, że sama zdecydowałam się na takie rozwiązanie i nawet kilka lat po urodzeniu mojej córeczki lubię czasem usiąść wygodnie w fotelu, otworzyć album i pooglądać zdjęcia. Fotografie wykonane przez profesjonalistów,które doskonale oddają urok tamtych czasów, kiedy jak to mówią „człowiek był młody i piękny” i decydował się nawet na takie przedsięwzięcia jak fotografia portretowa. W moim brzuchu rósł młody człowiek, taki który teraz chodzi do szkoły, ma swoje własne zainteresowania i opinie, sam chwyta za aparat i robi kolejne zdjęcia. Niesamowity jest moment refleksji, gdy poprzez te dawniej wykonane fotografie zauważa się ten upływ czasu, a także to, że historia zatoczyła koło. Do dziś jestem wdzięczna mojej przyjaciółce, bo to dzięki niej kilka lat temu usłyszałam o czymś takim jak fotografia ciążowa w Łodzi. Niby człowiek mieszka tam od urodzenia, ale co jakiś czas można go zaskoczyć czymś nowym i ciekawym. 

Mnie taki pomysł podrzuciła bliska osoba, więc uznałam, że podam tę ideę dalej, bo jest ona warta wykorzystania. Jeżeli tylko macie okazję, to jak najbardziej polecam taką sesję każdej przyszłej mamie jest to pamiątka na całe życie, co więcej nie tylko nasze.