Mama opowiada mi o naturalnych domach drewnianych

Moja mama pracuje jako przedstawicielka handlowa i ma styczność z różnymi klientami. Zawsze ma mi coś ciekawego do powiedzenia. Lubię jej opowieści, ponieważ dowiaduję się wiele o firmach z różnej branży. Teraz wyjechała na dłużej i miała na dniach już wrócić.

Dowiedziałam się dużo o domach drewnianych z bali

naturalne domy drewniane z baliMama teraz miała spotkanie z jakimś poważnym przedsiębiorcą, który buduje naturalne domy drewniane z bali i wiedziałam, że mama będzie miała mu dużo do powiedzenia. Mama pracuje w branży budowlanej i to był dla niej dość ważny klient. Spotyka się również z innymi firmami, ponieważ poza materiałami budowlanymi również oferuje wyposażenie wnętrz, meble czy nawet rolety. Dzięki tak bogatej ofercie łatwo jej znaleźć klientów. Kiedy w końcu mama wróciła do domu to widziałam, że jest bardzo zadowolona z tego wyjazdu. Powiedziała, że ten człowiek, który stawia naturalne domy drewniane z bali jest bardzo zainteresowany jej ofertą i ma się odezwać w sprawie współpracy. Dowiedziałam się od niej w jaki sposób powstają takie domy oraz w jaki sposób są zabezpieczane przed kornikami. Mi to zawsze marzył się taki dom drewniany, ale póki co takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Mama przy okazji powiedziała mi, że jak ojciec przyjedzie z zagranicy to będzie z nim o tym rozmawiała. Sama się zachwyciła tymi domami a tata zarabia za granicą bardzo dużo i w gruncie rzeczy to stać nas na taką inwestycję. Mama bardzo opowiadała o wizycie u tego człowieka i widziałam, że jest bardzo podekscytowana tym wszystkim.

Umowę współpracy udało się jej podpisać i powiedziała, że wpadnie jej dość fajna premia z tego tytułu. Tacie to nawet spodobał się pomysł tego domu drewnianego i stwierdził, że trzeba ten temat poważnie przemyśleć. Na pewno się uda.