Miejsce na kobiecą biżuterię

Każda kobieta posiada jakieś świecidełka. Kolczyki, naszyjniki, czy też bransoletki. Są one doskonałym dodatkiem do stroju, ozdobą szyi, czasem jakąś wyjątkową i sentymentalną pamiątką. Zazwyczaj takie przedmioty chcemy trzymać w ładnym pudełku, by dodatkowo było ono ukoronowaniem naszej szafki, czy też toaletki.

Szkatuła na błyskotki

szkatułki drewnianeBy w naszej biżuterii panował ład i porządek, najlepiej jest trzymać wszystko w jednym miejscu. W innym wypadku będziemy wiecznie szukać, biegać po domu i rozwalać wszystko w poszukiwaniu pasujących kolczyków. Dobrym miejscem do przechowywania takich rzeczy, są szkatułki drewniane. Przede wszystkim drewno zawsze pięknie wygląda. W zależności od tego jaka kolorystyka dominuje w naszym domu, możemy je dowolnie przemalowywać. Kupimy taki gadżet w większości sklepów z dodatkami do domu. Oczywiście ceny szkatułek są różne. Wszystko zależy od rodzaju drewna jaki został na nią przeznaczony, jakości wykonania, ale i bogactwa ozdób. Przechowywanie biżuterii w takiej szkatułce zawsze wydaje się być bardziej eleganckie. Już samo to, że będziemy do niej zaglądać i ją wyjmować, będzie nas po prostu cieszyło. Szkatułki te są zazwyczaj pięknie wykonane wewnątrz, ale i na zewnątrz. Wyścielone delikatnym aksamitem, czasem również pikowane. Możemy poczuć się jak księżniczki za sprawą tej jednej, wydaje się bardzo maleńkiej rzeczy. Taki gadżet jest również doskonałym pomysłem na prezent. Jak wiadomo kobieta wciąż poszerza swoją kolekcję. Przybywa jej błyskotek, więc i dodatkowa szkatułka zawsze się przyda.

Drewno to najszlachetniejszy z materiałów. Dodatki z niego wykonane są nietuzinkowe i przyciągają uwagę. Szkatułki jednak nie tylko będą świetnym dodatkiem do domu, ale i praktycznym rozwiązaniem na uporządkowanie naszej biżuterii.