Najlepsza restauracja w mieście

Jakiś czas temu moja córka miała komunię. Już dużo wcześniej zastanawiałam się gdzie zrobić jej przyjęcie. Mam sporą rodzinę i przyjęcie w związku z tym musiało być duże. W moim mieście jest kilka restauracji jednak ja nie wiedziałam gdzie będzie najlepiej.

Przyjęcie komunijne w dobrej restauracji

restauracja żninKoleżanki córka w tamtym roku miała przyjęcie komunijne i powiedziała, że najlepsza jest restauracja żnin właśnie. Tam zawsze jedzenie jest na najwyższym poziomie. do tego tam jest naprawdę sporo miejsca dlatego też można zaprosić wielu gości. A przede wszystkim restauracja ta jest bardzo elegancka dlatego też takie wyjątkowe przyjęcie w takim miejscu wygląda dobrze. U koleżanki wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i najedzeni. Ja pojechałam tam na miejsce bo muszę przyznać, że nigdy tam nie byłam. Gdy weszłam do tej restauracji całe wnętrze od razu zrobiło na mnie duże wrażenie. Było tam po prostu bardzo elegancko. i pomimo tego, że nie był to weekend na stołach stały żywe kwiaty. Bardzo mi się to spodobało. Spytałam od razu o dostępne terminy na komunię. Okazało się, że miałam sporo szczęścia bo jeszcze ja mogłam zarezerwować kilka stolików. Byłam zadowolona, że komunia mojego dziecka odbędzie się właśnie tu. Wybrałam menu, które było bardzo urozmaicone i powinno zadowolić każdego. W dzień komunii sala w restauracji była pięknie przyozdobiona. Odbywało się kilka przyjęć jednocześnie. Jednak każda z rodzin miała zachowaną intymność bo były postawione kotarki, które ładnie się prezentowały.

Według mnie było to bardzo dobre rozwiązanie. Podawane potrawy smakowały wszystkim gościom. Ja jestem bardziej wybredna jeśli chodzi o jedzenie a muszę przyznać, że wszystko smakowało wybornie. Porcje jakie były przynoszone były bardzo duże.