Naklejki ścienne w postaci cytatów

Uwielbiam, gdy wnętrza domów nie są tworzone krok po kroku jak u każdego. Uwielbiam innowacyjność i nie przejmuję się tym, że nie ma w tym wszystkim jakiegoś idealnego ładu i porządku. Lubię oryginalność, dlatego łącze czasem ze sobą różne kolory i wstawiam dodatki, które ożywiają wnętrze. Moi znajomi uwielbiają mnie odwiedzać, bo czują się u mnie jak w jakimś parku rozrywki. Przynajmniej nie jest nudno.

Mądry cytat w salonie

naklejki ścienne cytatyOstatnio wpadłam na pomysł zmiany mojego salonu. Pomyślałam, że już dawno nic się tam nie zmieniało. Nie miałam dużego budżetu, więc nie mogłam zaszaleć. Jednak zobaczyłam w sklepie naklejki ścienne cytaty i od razu wpadły mi w oko. Stwierdziłam, że fajnie będzie ponaklejać takie różne mądre słowa znanych ludzi. Dodatkowo, będą motywowały mnie każdego dnia, bo wybrałam takie pozytywne, które będą poprawiały humor. Uważam, że fajnie mieć takie spersonalizowane cytaty, które możemy sami sobie wybrać. Bo kilka ich było do wyboru. Zadowolona, że kupiłam coś niesamowitego, od razu wróciłam do domu i zaczęłam ozdabiać ściany. Nie kupiłam tego dużo, bo zaledwie z pięć krótkich cytatów. Jednak przyklejone nad kanapą dawały super efekt. Byłam ciekawa, jak zareagują moje przyjaciółki, więc je zaprosiłam. Od razu zaczęły pytać, gdzie dostałam coś tak fajnego. Też chciały sobie takie cytaty kupić, bo bardzo im się spodobały. Cieszyłam się, że doceniły mój gust i podałam im adres sklepu, w którym dokonałam zakupu.

Teraz każda z moich przyjaciółek, poszła tą samą drogą co ja i kupiła naklejki ścienne idealnie pasujące do salonu. Jedna z nich przyozdobiła nimi dodatkowo jeszcze kuchnię i salon. Świetnie to wyglądało, naprawdę. Odmiana pomieszczenia w kilka chwil i to z takim niesamowitym efektem. Super pomysł z tymi naklejkami.