Nasze koszulki i cięcie laserowe

Prowadzimy sklep internetowy i wykonujemy nadruki na koszulkach. Jako, że prowadzimy sklep internetowy, adresy naszych klientów to nie tylko Warszawa, czasem zamawiają od nas z zagranicy. Bardzo fajna sprawa!

Profesjonalne cięcie laserowe w naszym biznesie

cięcie laseroweAby zrobić fajne wzory, wkroczyć musi profesjonalne cięcie laserowe, by wszystko idealnie przyciąć. Gdyby nie cięcie laserem, to musielibyśmy długo męczyć się tnąc te folię na nadruki. Dlatego mamy dużo roboty z głowy. Ludzie zamawiają różne wzory. Można u nas robić dowolne zamówienia, podejmujemy się wszystkiego. Ostatnio robiliśmy duże zamówienie na wieczór panieński. Uśmialiśmy się przy tym, bo wzory były dość wymowne. Ciekawe co sobie ktoś pomyślał, jak dziewczyny szły przez miasto z takimi obrazkami. No ale to ostatnie dni wolności, to niech się bawią. Najczęściej ludzie wybierają przeróżne napisy. Poza tym wszelkie zwierzęta cieszą się popularnością. Kto nie chciałby koszulki ze swoim ulubionym pieskiem, lub kotkiem. Kiedyś robiliśmy nawet wzór z jakimś pająkiem. Br, boję się tych stworów. Później śnił mi się po nocach ten ptasznik. Jakbym dostała taką koszulkę, to chyba bym się popłakała. Pamiętam, jak kiedyś zobaczyłam ogromnego pająka u mnie w pokoju. Weszłam pod kołdrę, i bałam się spod niej wyjść krzycząc przeraźliwie. No ale każdy ma jakieś tam fobie. Inni boją się myszy, a ja pająków.

Moi znajomi czasem to wykorzystują i wołają, że pająk jest za mną. Śmieją się, bo zawsze wtedy zaczynam głośno krzyczeć i biegać dookoła. Mogłam im nie mówić, że się boję, tak to bym miała teraz święty spokój. No ale zawsze muszę coś wypaplać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *