Nie ma nic piękniejszego od dnia na żaglach na mazurach

Każdy ma swój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu, jedni lubią imprezować, chodzić do kubów czy na domówki, inny preferują zacisze własnego domostwa z książką w ręku czy na kanapie przed telewizorem, jeszcze inni nie wyobrażają sobie relaksu bez ruchu i odrobiny sportu włączonej w ich odpoczynek. Nie można powiedzieć, że któraś z tych opcji jest zła bo nie nam to oceniać ja natomiast zdecydowanie preferuję ostatnią z nich.

Urok mazurskich jezior zapiera dech w piersiach

tani czarter na MazurachNie znoszę bezczynności i nie wyobrażam sobie wypoczynku polegającego na spędzeniu całego dnia leżąc na plaży i smażąc się w promieniach słońca jak skwarka na patelni. Nie stronię też od towarzystwa i imprez ale nie to jest moją ulubioną formą odpoczynku. Razem z moim przyjacielem i naszymi dziewczynami każdą wolną chwilę spędzamy na żaglówce. Zdarza się, że są miesiące gdzie każdy weekend pływamy razem po jeziorach co nie jest dla nas specjalnie trudne, ponieważ mieszkamy niedaleko zagłębia żeglarskiego. Przez lata współpracy mamy stały tani czarter na Mazurach, wystarczy jeden telefon kilka dni wcześniej i łajba czeka na nas przygotowana. Czas spędzony na pokładzie, w niesamowitych okolicznościach przyrody pozwala nam odpocząć od obowiązków codzienności i poruszać się, zostać w formie po latach od naszych dwudziestych urodzin. Obyśmy jak najdłużej mogli wspólnie dzielić tą pasję, która sama w sobie trzyma nas wszystkich razem.

Zainteresowania są bardzo ważne dla każdego z nas, pozwalają nam się odprężyć i dają coś dla czego możemy się całkowicie poświęcić od czasu do czasu, kiedy potrzebujemy odpocząć od wszystkiego co nas otacza. Gdyby nie furtka, którą możemy wymknąć się ze świata codziennego do naszego ukrytego przed wszystkimi tajnego zakątka, najprawdopodobniej wszyscy byśmy powariowali, ja zdecydowanie.