Nowoczesny grill elektryczny

Uwielbiam grillować. Każdego roku, gdy tylko zaczyna być ciepło, wyciągam grilla z garażu i wspólnie ze znajomymi pieczemy karkówkę, szaszłyki oraz nadziewane mozzarellą i pomidorem papryczki. Moi przyjaciele nazywają mnie mistrzem grilla, ponieważ zawsze staram się serwować im ciekawe formy smażonych na ruszcie potraw.  

Mój nowy grill marki weber

weber q 1400W tym roku mój stary, tradycyjny grill nie nadawał się już do użytku. Trochę mnie to zdenerwowało, bo w sumie co dwa lata muszę kupować nowy i narażać się na dodatkowe wydatki. Jednak tym razem postanowiłem kupić grill elektryczny weber q 1400, ponieważ widziałem taki u sąsiada i bardzo sobie go chwalił. Po krótkim namyśle wsiadłem do samochodu i pojechałem do sklepu, gdzie – jak podpowiedział mi sąsiad – jest bardzo dużo grillów tej firmy. Na miejscu sprzedawca powiedział, że miałem szczęście, bo to ostatni grill jaki mają na stanie, gdyż gdy tylko został dostarczony, od razu wiele osób zdecydowało się go kupić. O jakie miałem wtedy szczęście – myślę teraz. Grill jest rewelacyjny, bez żadnych minusów. Cena przystępna natomiast jakość z najwyższej półki. Teraz właśnie smażę karkówkę marynowaną w imbiorowo-miodowym sosie oraz szaszłyki z batatów (słodkich, fioletowych ziemniaków), pieczarkami, papryką, polędwiczkami drobiowymi oraz chorizo (hiszpańska kiełbasa z dodatkiem papryki ostrej). Grill jest cichutki, nie ma żadnego dymu, a potrawy smażą się równomiernie. Jestem zachwycony i wiem, że to najlepszy wybór tego lata. 

Wszystkim, którzy – podobnie jak ja – zastanawiają się nad zakupem grilla, serdecznie polecam właśnie taki model, ponieważ nie tylko jest solidnie wykonany, ale również ma wieloletnią gwarancję, która daje mi pewność, że za rok nie będę musiał kupować nowego sprzętu.