Osiedlowa siłownia zewnętrzna

Siłownie zewnętrzne coraz częściej można spotkać w wielu różnych miejscach. Najczęściej są one umieszczane obok boisk sportowych i przy dużych osiedlach. Niestety mimo, że mieszkam na takim dużym osiedlu w dużym mieście na Podkarpaciu to nigdzie w pobliżu nie ma takiego miejsca, gdzie można by za darmo poćwiczyć i aktywnie spędzić czas. 

Wspólnie zebraliśmy fundusze na postawienie siłowni

podkarpacki producent siłowni zewnętrznychPodczas jednego z zebrań naszej wspólnoty mieszkaniowej podjęliśmy temat stworzenia na naszym osiedlu miejsca, gdzie mieszkańcy będą mogli się integrować i wspólnie ćwiczyć. W końcu aktywność fizyczna jest bardzo ważna. Postanowiliśmy napisać wniosek do gminy o sfinansowanie naszego projektu, jednakże gmina mogła pokryć ze swoich funduszy tylko część kosztów budowy siłowni zewnętrznej, na którą się zdecydowaliśmy. Dlatego też wraz z innymi mieszkańcami postanowiliśmy wszyscy złożyć się na tę resztę pieniędzy potrzebną do wykonania tej inwestycji. Wykonawcą całego przedsięwzięcia był podkarpacki producent siłowni zewnętrznych, który spisał się bardzo dobrze. Postawione urządzenia do ćwiczeń są bardzo solidne i widać, że wyprodukowane z wysokiej klasy materiałów, przez co będą one odporne na złe warunki atmosferyczne i ewentualne uszkodzenia. Strasznie podoba mi się to, że wszystkie sprzęty zostały bardzo dobrze wkomponowane w otoczenie i wyglądają one dość estetycznie. 

Z siłowni zewnętrznej koło mojego bloku korzystam bardzo często, nawet w dni powszednie, oczywiście o ile nie mam zbyt dużo pracy. Miejsce to jest ogólnie popularne wśród ludzi, którzy chyba po prostu mają dość siedzenia na kanapie przed telewizorem. Naprawdę bardzo mnie to cieszy. Często spotykam tam sąsiadków, z którymi przy okazji ćwiczeń mogę też miło sobie porozmawiać.