Osocze bogatopłytkowe na zmarszczki

Ktoś kiedyś powiedział bardzo mądre słowa- lekarstwo na wszystkie dolegliwości znajdziemy w naturze. Na wszystko już jest lek, tylko trzeba go odkryć. Tak samo jest z różnymi zabiegami. To co naturalne, zawsze jest najlepsze i przynosi nam najlepsze efekty. Jednak na co się zdecydować, kiedy chcemy wyglądać młodo przez cały czas?

Odmładzanie osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe RzeszówJest coś takiego, jak terapia osoczem. Takie Osocze bogatopłytkowe Rzeszów to nic innego tylko nasza oczyszczona krew. Może brzmieć niezbyt specjalnie, jednak taki wampirzy lifting jest bardzo popularnym zabiegiem wśród modelek i celebrytek, które często się na niego decydują. Jest to bardzo skuteczny zabieg i przede wszystkim naturalny, bo nie wstrzykujemy sobie żadnych kwasów, czy botoksów, tylko nasze oczyszczone osocze, które pobiera się z różnych miejsc ciała. Później podaje się taką próbkę z fiolką do oczyszczenia, by zostało samo osocze i przechodzi do finału zabiegu. W rożnych odstępach aplikuje się osocze w skórę. Zabieg ten można wykonywać również na włosach. Po dwóch zabiegach widać już wyraźną poprawę i zabieg trzeba powtórzyć za miesiąc i w szóstym miesiącu. Czyli łącznie trzy zabiegi, aby cieszyć się efektami na dłużej. Skóra widocznie się zagęszcza i krążenie się poprawia. Ważne jest też, że zabieg ten pomaga na blizny powstałe po rozległym trądziku. Wiele osób nawet nie ma pojęcia, że może się pozbyć uciążliwych blizn, dzięki takim zabiegom. Pomoże na zmarszczki, poprawi i wygładzi skórę.

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zdecydowanie poprawi stan naszej skóry. Odżywi i odmłodzi skórę, która jest zniszczona w wyniku ekspozycji na słońcu, lub różnych innych czynników. Jednym słowem, jest to bomba do walki ze starzeniem się skóry.