Oświadczyny i kąpiel w AdBlue

Jestem nauczycielką niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej. Razem z koleżankami z pracy zwykłyśmy świętować rozpoczęcie wakacji na ogródku działkowym jednej z nas w Puławach. Podczas jednego z takich spotkań temat rozmów zszedł na to, jak poznałyśmy się z naszymi obecnymi partnerami i jak wyglądały oświadczyny.

AdBlue – teraz zawsze będzie mi się dobrze kojarzyć

AdBlueJedna ze znajomych opowiadała, jak jej maż chciał być romantyczny i ukrył pierścionek w torcie, a ona go ugryzła i ukruszyła sobie ząb trzonowy. Druga z koleżanek miała za to piękne oświadczyny jak z obrazka, były róże, pierścionek i klasyczne przyklęknięcie. Moja opowieść była chyba najśmieszniejsza i wzbudziła powszechną wesołość. Mój ojciec używa wielu maszyn rolniczych, prowadzi bowiem spore gospodarstwo rolne. Mamy w garażu duże zbiorniki adblue, który jest potrzebny przy używaniu silników diesla. Mój obecny mąż, a ówczesny chłopak, stwierdził, że romantycznie będzie, jeśli zupełnie nie będę spodziewała się oświadczyn, może miał też nadzieję, że jeśli weźmie mnie z zaskoczenia, to w szoku aż się zgodzę. Złapał mnie właśnie w garażu, klęknął, ja się faktycznie zgodziłam, choć raczej nie z powodu zaskoczenia, wszystko pięknie, kolorowo.

A przynajmniej byłoby tak, gdyby mój narzeczony nie złapał się za krawędź zbiornika noxy adblue, kiedy chciał wstać. W zbiorniku było niewiele płynu, więc nie był ciężki i łatwo się przechylił, wylewając całą swoją zawartość na biednego mężczyznę. Musieliśmy pędzić do łazienki i dokładnie spłukać całego wodą, żeby nie doszło do poważnego podrażnienia skóry.

Więcej o AdBlue można znaleźć na: http://www.inter-truck.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *