Otrzymałem zatrudnienie w firmie transportowej

Kiedyś pracowałem w firmie transportowej, ale to było dawno. Od tego czasu łapałem się różnych zajęć, ale nie dawały mi żadnej satysfakcji. Postanowiłem wrócić do transportu, bo tylko takie zajęcie sprawiało mi przyjemność i spełnienie zawodowe.

Praca w transporcie międzynarodowym

transport międzynarodowy rzeszówNajbardziej to jednak interesował mnie transport międzynarodowy rzeszów i w takiej właśnie firmie chciałem dostać pracę. Bywałem już za granicą i dzięki temu mam spore szanse na taki etat. Znam firmy z mojego miasta i dokładnie wiedziałem do kogo się udać w sprawie ewentualnej pracy. Najbardziej zainteresowała mnie firma, która oferuje transport międzynarodowy rzeszów i powstała stosunkowo niedawno. Liczyłem, że nadal potrzebują kierowców i w pierwszej kolejności właśnie tam się udałem. Wziąłem swoje świadectwo pracy, ażeby mieć potwierdzenie pracy jako kierowca. To na pewno zwiększy moje szanse. Miałem nosa, bo na wejściu do biura była karteczka z informacją, że poszukują kierowców do pracy. Prawie pewny swojego sukcesu wszedłem do środka. Powiedziałem od razu, że w sprawie pracy i interesuje mnie stanowisko kierowcy. Od razu odbyłem rozmowę z samym właścicielem. Pytał na jakim poziomie znam język angielski oraz czy potrafię poruszać się po drogach europejskich. Odpowiedziałem na wszystkie pytania i widziałem, że człowiek się trochę zastanawia. Poprosiłem o szansę i powiedziałem, że na prawdę bardzo zależy mi na tej pracy. Zgodził się i mam zacząć od następnego dnia. To był najlepszy dzień w moim życiu.

Nareszcie robię to co na prawdę lubię. Praca za kółkiem sprawia mi ogrom satysfakcji. Uwielbiam dalekie wyjazdy i dzięki temu też poznałem sporo interesujących ludzi. Jestem lubiany przez innych kolegów z pracy i świetnie się dogaduję z każdym.