Poszukiwania asystenta do biura projektowego

Jestem właścicielką biura projektowego. Zajmuje się ta branża od ukończenia studiów. Wiele poświęciłam mojej pracy. Do tej pory każdą wolną chwilę poświęcałam pracy. Postanowiłam trochę odpuścić i zając się bardziej moja rodziną. Oczywiście biuro projektowe jest dla mnie wszystkim.

Biuro architektoniczne – pracownicy mają wpływ na renomę

biuro architektoniczneUwielbiam moją pracę i projekty, które nasza firma przygotowuje. Jednak rodzina jest dla mnie najważniejsza. Postanowiłam zatrudnić specjalistę, który odciąży mnie w moich obowiązkach. Biuro projektów dzięki swojej pracy zdobyło dobra renomę na rynku. Mieszkam i pracuje w miejscowości Wrocław. Wiele specjalistów wymienia moją firmę jako jedną z lepszych. Nasza firma daje każdemu klientowi gwarancje dobrego wykonania pracy. Bezkonkurencyjne we Wrocławiu biuro architektoniczne zatrudnia najlepszych pracowników. Sama sprawdzam wszystkich potencjalnych pracowników i wybieram tylko osoby, które mi pasują nie tylko pod względem doświadczenia ale także charakteru i podejścia dożycia. W pracy spędzamy wiele godzin i atmosfera panująca w biurze jest bardzo ważna. Projekty hoteli czy innych lokali są ważne ale wszystkiego można się z czasem nauczyć. Doświadczenie zdobywa się przez wiele lat. Ja tez jak zaczynałam to nie wiele umiałam ale byłam bardzo zmotywowana żeby osiągnąć sukces. Postanowiłam umieścić ogłoszenie w portalu branżowym. Zależy mi na kimś kto będzie wiedział na czym praca w biurze projektów polega. Praca jest ważna i godziny nie zawsze są standardowe.

Pracownik musi liczyć się z elastycznymi godzinami pracy i wyjazdami służbowymi. Projektowanie biurowców wykonujemy nie tylko na miejscu w firmie ale także u naszych klientów. Miałam sporo telefonów i rozmów odnośnie stanowiska mojego głównego asystenta. Znalazłam już osobę, która a bardzo zbliżony charakter do mojego. Mam nadzieję, że się dogadamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *