Poszukuję tynku w różnym kolorze

Współpracuję z różnymi klientami i różne też mają wymagania. Robię w budowlance, ale zajmuję się przede wszystkim remontami mieszkań czy domów. Na tym znam się na prawdę świetnie i często jestem polecany przez różnych ludzi w branży.

Po kolorowe tynki pojechałem do hurtowni

tynk trawertyn w różnych kolorachOstatni klient, u którego pracowałem dostał namiary na mnie od mojego kuzyna. Powiedział, że jestem najlepszy i na pewno sprostam wszystkim jego oczekiwaniom. Facet chciał mieć położony w domu  tynk trawertyn w różnych kolorach i poprosił, żebym zakupił wszelkie niezbędne materiały do remontu. Dostałem od niego pieniądze i pojechałem do swojej ulubionej hurtowni. Zawsze tam się zaopatruję. Klient powiedział również jakie kolory go interesują a sprawdziłem jakie ilości mam kupić. Pierwszy raz będę kładł tynk trawertyn w różnych kolorach i nie byłem pewien, czy w hurtowni dostanę ten produkt, bo wcześniej go nie kupowałem. Jestem jednak przekonany, że wszystko załatwię. W hurtowni kupiłem wszystko co niezbędne i zacząłem rozglądać się za tym tynkiem, który chciał klient. W dziale tematycznym był spory wybór i nawet były dostępne kolory, które interesowały klienta. Ucieszyłem się, że kupię wszystko w jednym miejscu. Kiedy wróciłem do domu klienta to przekazałem mu wszystkie faktury i zabrałem się za remont. W sklepie mi sporo czasu zeszło a chciałem pierwszego dnia przygotować wszystkie ściany. Pracowałem do późna, ale dzięki temu jutro będę mógł już spokojnie kłaść ten tynk na ściany we wszystkich pomieszczeniach.

Efekt końcowy jest niesamowity. Wszystkie ściany wyglądają bardzo ciekawie i pomysł z kolorami od razu wpadł mi oko jak tylko położyłem tynk na ścianach. Facet wie czego chce i ma gust. Z mojej pracy był zadowolony o czym powiedział mi kuzyn.