Projektant wnętrz i pokój dla nastolatka

Mój syn ukończy niedługo piętnaście lat. Z tej okazji chciałabym zrobić u niego w pokoju remont. W końcu już jest za duży na kolorowy dywan z ludzikami oraz tapety w samoloty. Myślę, że pomoże mi w tym jakiś dobry projektant wnętrz. Będę musiała tylko takiego poszukać.

Projekty wnętrz polecane w internecie

godny polecenia projektant wnętrz z LublinaPrzeglądając różne propozycje w internecie natknęłam się na bardzo ciekawy projekt. Bardzo mi się on podobał z różnych względów. Po pierwsze stać mnie na niego było, a po drugie był estetyczny i elegancki. Wówczas wiedziałam że jest to godny polecenia projektant wnętrz z Lublina. Jeśli chodzi o sam projekt, to wyglądał on w ten sposób. Mały pokoik, w którym dominują jasne, pastelowe kolory. Ściany sa pomalowane na kolor szaro-kremowy. Drzwi są w odcieniu jasnopopielatym, natomiast na sosnowej podłodze widnieje dywan koloru jasnobrązowego. W następnej kolejności trzeba wyróżnić meble. Są one utworzone w stylu bardzo nowoczesnym i młodzieżowym. Jest w tym przypadku połączenia drewna z białymi płytami oraz lustrem. Szafki są delikatne i różnokształtne dopasowane do potrzeb mojego syna. Będzie mógł w nich powiesić swoje bluzy z kapturem, kurtki skórzane jak i drobniejsze koszulki czy spodnie. Widzę pojemną komodę, a to mu się przyda na bieliznę czy też książki. Ciekawym pomysłem jest specjalny wieszak na rower. Zawsze mamy problem z jego ulokowaniem. Kanapy nie będę zmieniać, bo jest w odcieniu szarym i będzie pasować do tego wnętrza. Nie wspomniałam jeszcze o nowym biurku z nowoczesną lampka. Dobre oświetlenie to podstawa.

Liczę, że niespodzianka mu się spodoba. Ważne jest to, żeby już nie wstydził zapraszać się do swojego pokoju kolegów, którzy wyśmiewali samoloty na ścianie. Teraz będzie miał piękny, młodzieżowy pokój.