Przeprowadzam się do męża, który montuje panele na podczerwień

Mąż trzy miesiące temu wyjechał do Poznania za pracą. Ja z dziećmi zostałam w Toruniu. Chcieliśmy zobaczyć jak mąż będzie sobie radził w pracy, żeby zabierać ostatecznie dzieci do nowego miasta. Dzieciaki chodziły już do szkoły więc to dla nich miała być bardzo poważna zmiana.

Panele na podczerwień są popularne

panele na podczerwieńMąż bardzo szybko znalazł pracę jako monter ogrzewania w firmie, z bardzo dobrą opinią. Firma na rynku byłą znana od wielu lat. Zapewniała dobre warunki pracy i płacy. Mąż po trzech miesiącach wynajął sam mieszanie i postanowił nas do siebie ściągnąć. Akurat za dwa tygodnie kończ się rok szkolny więc będziemy mogli wszystkie formalności z przeniesieniem do szkoły załatwić. Dzieci nie są do końca zadowolone bo obawiają się, że w nowej szkole nie będzie tak fajnie. Staramy się jednak z mężem bardzo je wspierać i pokazywać dobre strony przeprowadzki. Mąż w Toruniu długo nie miał pracy a w Poznaniu od razu ją znalazł. Innowacyjnie działające panele na podczerwień, które montuje cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Mąż ma dużo zleceń i dzięki temu zarabia na prawdę sporo pieniędzy. Grzejniki na podczerwień są doceniane przez specjalistów coraz więcej deweloperów decyduje się na ich zakup i montaż u siebie w nowych blokach i domkach. Panele grzewcze na podczerwień są podobno bardzo ekonomiczne i wydzielają ciepło, które jest długo odczuwalne. Mąż z pracy jest zachwycony. Codziennie do nas dzwoni i opowiada na jakie prace i gdzie wykonywał. Dzisiaj montował grzejniki łazienkowe dekoracyjne w instytucji państwowej. Miał sporo łazienek do obsługi i spędził tam cały dzień.

Jest trochę zmęczony i właśnie szykuje sobie kolację. Chce się dzisiaj szybciej położyć bo jutro od rana czeka na niego kolejne spore zlecenie. Mam nadzieję, że ja też szybko znajdę sobie pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *