Przyznanie dofinansowania do zakupu ścian lakierniczych

Praca na moim stanowisku nie jest ciężka fizycznie. Trzeba jedynie wiele myśleć, oraz wiedzieć w jaki sposób to robić. Ostatnio miałem na przykład bardzo ciekawy przypadek, w którym musiałem się zastanowić nad każdym jednym detalem przed podjęciem decyzji.

Przyznałem pieniądze na zakup między innymi ścian lakierniczych

ściana lakierniczaWpłynął do mnie wniosek o dofinansowanie na otwarcie działalności. Za każdym razem trzeba sprawdzić, czy proponowane projekty mogą mieć przed sobą przyszłość. W tym przypadku był to zakład lakierniczy, który miał zostać otwarty przez lakiernika z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Chciał on od razu zatrudnić swojego syna, który również ukończył odpowiednie kursy i szkolenia, oraz pracował już w zawodzie. Widziałem rozpiskę na co miały pójść pieniądze – jednym z punktów miała być ściana lakiernicza. Postanowiłem, że na przykładzie tego sprawdzę, jak dokładne są wyliczenia chętnego na dofinansowanie. Okazało się, że cena ściany lakierniczej którą chciał zakupić mieściła się w dopuszczalnych widełkach – część ścian była tańsza, część droższa. Miał prawo wybrać taką, jaka najbardziej mu się podobała. Była ona przeznaczona między innymi do tego, by za jej pomocą malować samochody, co również pokrywało się z celem prowadzenia działalności. Opisywane były również wkłady, które przyszły właściciel zakładu lakierniczego zamierzał wkładać w ścianę, by uzyskać lepszy efekt. Dawno już nie spotkałem się z taką dokładnością oraz zaangażowaniem włożonym w prawidłowe i uczciwe wypisanie wniosku.

Przyznałem dofinansowanie bez zbędnego ociągania. W okolicy nie było wielu zakładów lakierniczych, a nawet gdyby jakieś były, ten i tak miał szansę na podbicie lokalnego rynku. Z chęcią udzielę mu pomocy w postaci dorzucenia pieniędzy i do ścian lakierniczych, i do czegokolwiek innego.