Sauny na podczerwień

Moja ciocia została sama po śmierci wujka. Miała wielki dom, bardzo luksusowy, jednak co jej po tych atrakcjach, jak większość czasu była w nim sama. Często ją odwiedzałam, gdy tylko mogłam, bo wiem, jak to jest, gdy odczuwa się samotność. Ja byłam jedynaczką i bardzo mi to nieraz doskwierało, gdy nie miałam do kogo ust otworzyć.

Sauny zawsze na czasie- relaks u cioci

sauna na podczerwień - cenaCiocia zawsze bardzo się cieszyła, gdy tylko informowałam ją o moich odwiedzinach. Czasem, gdy przychodziłam, to czekała już nagrzana sauna na podczerwień – cena była bardzo konkurencyjna i ciocia z wujkiem kupili ją jakiś czas temu. Teraz ciocia nie ma z kim do niej wchodzić, a sama bardzo nie lubi. Ja tam chętnie korzystam z takich atrakcji bo bardzo lubię saunę. Kiedyś musiałam chodzić do publicznych miejsc, żeby z niej skorzystać, ale skoro ciocia ma taką w domu, to nie muszę już chodzić do żadnych klubów i na baseny. Po co mam tam chodzić, skoro mamy saunę w domu. Mam już swój ręcznik do włosów i do ciała przygotowany u cioci i można się oddawać relaksowi. Ciocia kupuje jakieś zapachy do sauny, bo zawsze wydziela się z niej inny zapach. Zapytałam kiedyś, jak to robi i odpowiedziała, że to takie olejki eteryczne, których wystarczy tylko kilka kropel a unosi się w całym pomieszczeniu. Lubię tak sobie posiedzieć w spokoju i niczym się nie denerwować. W saunie zawsze bardzo ładnie pachnie i mogłabym w niej zasnąć. Każdy powinien chodzić do sauny, bo przyjemności związane z korzystaniem z niej są nie do opisania.

Sauna cioci cały czas bardzo dobrze działa i nigdy nie było z nią problemów. Kto wie, może kiedyś w przyszłości zrobię sobie taką saunę w swoim własnym domu. Bardzo bym chciała, bo przyzwyczaiłam się do tych wieczorków z ciocią w gorącej parującej saunie.