Serwis urządzeń produkcyjnych anvil covers

Od niespełna trzech lat pracuję w firmie zajmującej się produkcją opakowań foliowych. Moim zadaniem jest dbanie o zaopatrzenie. Najczęściej zamawiam więc określone surowce, które akurat się kończą.

Anvil covers – gdzie szukać?

anvil coversCzęsto są to na przykład kartony lub palety, które służą nam do pakowania i segregowania produktów. Z racji tego, że mój kolega zajmujący się serwisem, a obecnie przebywa na urlopie zdrowotnym musiałem przejąć jego obowiązki. Nie było mi to szczególnie na rękę, ponieważ nie bardzo się na tym znam, jednak z drugiej strony zbyt wielkiego wyboru nie miałem. W tej chwili więc muszę nie tylko zamawiać surowce, które w danej chwili się kończą, ale też zgłaszać poszczególne części, które się zepsuły i wymagają serwisu lub zakupienia nowych. Podejrzewałem, że znając moje szczęście okaże się, że w trakcie absencji mojego kolegi jak na złość wszystko zacznie się psuć. Oczywiście tak też się stało. Już drugiego dnia okazało się, że zepsuł się hamulec elektromagnetyczny w maszynie z prowadzeniem wstęgi. Oznaczało to, że cała produkcja dosłownie stoi. Na domiar złego nasi fantastyczni fachowcy uszkodzili sprzęgła proszkowe wyciągając hamulec elektromagnetyczny. Oczywiście nastawiłem się psychicznie na kolejne komplikacje, gdyż urlop zdrowotny mojego kolegi miał potrwać aż trzy tygodnie. Przez wspomnianą awarię większość pracowników miała wolne, oczywiście z wyjątkiem mnie. Wówczas przeprowadzona była też kontrola nadruku na foliach z całego ostatniego tygodnia, gdyż często przed awarią jego jakość ulega pogorszeniu. Po odebraniu i zamontowaniu nowych części okazało się, że nadal coś jest nie tak i prawdopodobnie należy wymienić anvil covers lub noże krążkowe, ponieważ folia cały czas zacinała się na taśmie.

Na szczęście w międzyczasie mój kolega wrócił z urlopu i wyręczył mnie w tych obowiązkach. Ja nawet nie wiedziałem, gdzie szukać anvil covers, tym bardziej, że sprowadzamy je z zagranicy. Polecam poczytać więcej na temat anvil covers – www.emporia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *