Tanie apartamenty w Zakopanem

Moja siostra z mężem obchodzili niedawno rocznicę ślubu. Jak zwykle nie widziałam co im kupić. Oni chyba już wszystko mają. A mieszkanie mają tak specyficznie urządzenie, że naprawdę ciężko byłoby mi im coś do niego kupić. Dlatego też wpadłam na zupełnie inny pomysł.

Atrakcyjne apartamenty w Zakopanem

apartamenty w ZakopanemDoszłam do wniosku, że kupie dla nich jakąś krótką wycieczkę. Chodzi o to żeby pojechali gdzieś tylko we dwójkę. Myślę, że to będzie dla nich najlepszy prezent. Sprawdziłam w internecie jakie są oferty. Nie mogłam też przecież na ten prezent wydać za dużo. Po krótkich poszukiwaniach znalazłam interesujące ogłoszenie. Ogłoszenie to dotyczyło wynajęcia apartamentu w Zakopanem. Wiem, że obydwoje uwielbiają jeździć do Zakopanego i na pewno taki prezent sprawiłby im wielką przyjemność. Te apartamenty w Zakopanem były w bardzo atrakcyjnej cenie. No nie ma teraz sezony także ceny są niższe. Postanowiłam nie zastanawiać się nad tym czy jest to aby na pewno dobry pomysł tylko dokonałam dla nich rezerwacji i za nią zapłaciłam. Nawet ze strony internetowej po tym jak zaznaczyłam, że to pobyt na prezent otrzymałam takie piękne zaproszenie. Także wszystko prezentowało się bardzo elegancko. Włożyłam zaproszenie do koperty i poszłam do siostry do domu. Gdy z mężem otworzyli kopertę naprawdę bardzo się ucieszyli. Powiedzieli mi, że o takim prezencie nie mogli nawet marzyć. Nawet ostatnio mówili o tym, że dawno nie byli nigdzie tylko razem.

A teraz będą mieli okazję pojechać razem w góry do Zakopanego i to jeszcze będą mieszkać w luksusowym apartamencie. Ja wykupiłam także dla nich śniadania i kolację. Doszłam do wniosku, że pewnie na obiady będą chcieli już gdzieś wyjść. A ten apartament znajduje się blisko centrum Zakopanego także będą mogli łatwo tam dojść.