Usługi transportowe jako pomysł na biznes

Mieszkając z Anglii zajmowałem się transportem. Byłem po prostu zawodowym kierowcą. Zarabiałem dość sporo pieniędzy i mogłem utrzymać rodzinę na dość wysokim poziomie. Jednak pewnego dnia poczułem się obco.

Prowadziłem transport w Warszawie 

usługi transportowe warszawaWraz z żoną stwierdziliśmy, że czas wrócić do kraju. W Anglii wszystko z pozoru wydawało się dobre. Niestety nie mogliśmy tak dłużej żyć, ponieważ nie czuliśmy się jak u siebie. Jednak żeby wrócić musieliśmy mieć plan. Ja postanowiłem, że założę własną działalność gospodarczą. Dzięki temu robiłbym to samo co w Anglii tylko w naszym kraju. Oczywiście nowym miejscem zamieszkania miała być nasza ukochana Warszawa. Wraz z żoną pochodziliśmy z tego miasta i właśnie do niego chcieliśmy wrócić. Po załatwieniu formalności z mieszkaniem zacząłem zajmować się nową firmą. Chciałem stworzyć wielki szyld przed przyszłą siedzibą. Miała nosić napis usługi transportowe Warszawa. Jednak lokalizacja spółki była jeszcze do uzgodnienia. W centrum czynsz był na prawdę drogi, a na uboczu były problemy z dojazdem. Zastanawiałem się czy to wszystko ma sens. Jednak transport w Warszawie kwitł i wiedziałem, że warto akurat teraz otworzyć działalność związaną z przewozem. Inne spółki i usługi transportowe miały jeszcze stare sprzęty. Ja byłem lepiej przygotowany do tego biznesu. Nawet moja wiedza raz doświadczenie z Anglii dawało mi nie małą przewagę nad innymi. W dodatki chciałem aby usługi transportowe nie były podstawą moich zarobków. Wiedziałem, że aby przyciągnąć uwagę klientów musiałem poszerzyć horyzonty i wprowadzić przeprowadzki w Warszawie, które były bardzo popularne i stwarzały ciekawe możliwości dochodów.

Jako młody przedsiębiorca wiedziałem, że trzeba wprowadzać zmiany i szybko uczyć się na błędach. W takim biznesie albo było się zwycięzcą albo przegranym. Ja miałem szansę o tym zdecydować. Nie chciałem przegrać. 

Sprawdź www.towalski-transport24.com ofertę