W końcu depilacja laserowa

Długo się wahałam, aż zdecydowałam się na zabieg. Zawsze tak mam, że coś sobie postanowię, ale czekam i zwlekam. Czytam informacje jakie tylko wpadną mi w ręce na temat plusów i minusów danej rzeczy. Taka już niestety jestem i nic z tym nie zrobię, ale przynajmniej nigdy nie wpakowałam się jeszcze w żadne maliny dzięki temu.

Zapoznanie z depilacją laserową

depilacja laserowa SHR w ŁodziGdy w końcu się zdecydowałam, to minął około rok od mojej pierwszej próby podjęcia się depilacji. Miała to być depilacja laserowa SHR w Łodzi i myślałam nad nią naprawdę bardzo długo. Zastanawiałam się, czy włosy na pewno znikną i czy i tak nie będę musiała golić chociażby kilku włosków. Strasznym utrapieniem była dla mnie codzienna depilacja, więc nie miałam wyjścia. Tylko depilacja za pomocą lasera mogła sprawić, że w końcu skończy się mój problem z zacinaniem przy goleniu i wielkimi kroplami krwi na podłodze. Po goleniu zawsze przez kilka dni jeszcze miałam podrażnioną skórę. Zanim się zagoiło, to włoski już odrastały i tak w kółko cały czas. Dlatego uznałam, że w profesjonalnym salonie mi pomogą i poszłam na pierwszą sesję. Trochę się bałam, jak zobaczyłam tak duże urządzenie, ale pani kosmetyczka uspokajała mnie, że nie będzie to bolesne. Zaczęłyśmy od depilacji nóg. To tam zawsze najszybciej odrastały włoski. Planowałam zrobić jeszcze pachy, wtedy miałabym spokój z depilacją na zawsze. Oprócz tego okolice bikini, bo to również delikatne miejsca i wrażliwe na zwykłe maszynki do golenia.

Z jednej strony dobrze jest czytać o wszystkim dokładnie,jednak z drugiej, możemy czasem przegapić ważną okazję. Dlatego do wszystkiego podchodźmy z rezerwą zaufania. W końcu pozbyłam się zbędnego owłosienia i żałuję, że tak długo czekałam, bo męczyła mnie zwykła depilacja bardzo.