Widziałam w urzędzie szklane balustrady

Niedługo wyjeżdżam za granicę. Muszę wyrobić sobie paszport. Mój niestety stracił już ważność. Postanowiłam załatwić sobie jeden dzień wolnego żeby podjechać do urzędu. Urząd znajduje się w centrum miasta Wrocław.

Szklane balustrady idealnie czyste

szklane balustradyUrząd jest otwarty tylko do godziny szesnastej, czyli bez wolnego niestety nie mogłabym nic załatwić. Urząd est bardzo nowocześnie urządzony. Kiedyś był w innym budynku rok temu został przeniesiony do centrum miasta Wrocław. Budynek zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wszędzie znajdowały się drzwi szklane. Wszędzie było czysto i pięknie pachniało. Rekomendowane przez wielu szklane balustrady z Wrocławia były czyste bez żadnych śladów od palców czy innych zabrudzeń. Widać było, ze panie które sprzątają dobrze wykonują swoją pracę. Okazało się, że przede mną w kolejce był pan który z zawodu jest szklarzem. Szklarz przekazał mi, ze jego firma wykonywała i montowała drzwi szklane, które są w tym urzędzie zamontowane. Szklarz , który mnie sam zagadał był bardzo rozmowny. Opowiedział mi swoją rodzinną historię a także swoje życie zawodowe. Zaczynał swoją pracę od montowania kabin prysznicowych. Kabiny prysznicowe na wymiar teraz są zupełnie inne jak wyglądały kiedyś. Teraz są znacznie bardziej nowoczesne i pięknie się prezentują. Szklarz także wyjeżdża za granice jak się dowiedziałam do swoich dzieci. Jego syn jest także szklarze. Za granicą prowadzi firmę. Syn namawia go żeby przyjechał do niego a on zapewni mu świetną pracę. Klient jednak nie zamierza opuszczać kraju rodzinnego i jedzie tylko w odwiedziny. Dobrze mieć takie znajomości trzeba korzystać jak ktoś ma fach w ręku.

Wzięła od pana numer bo powiedział, ze kabiny prysznicowe na wymiar montuje się łatwo i chętnie mi zamontuje produkt, jak go kupię. Za dwa tygodnie wraca z zagranicy i mam więc wówczas do niego odezwać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *