Własna narzędziownia w garażu dla własnych celów użytkowych

Od bardzo dawna mój mąż chciał stworzyć w garażu miejsce, gdzie będzie mógł naprawiać swój motor, czy majsterkować przy samochodzie. Zna się na tym fachu. I bardzo mu się marzył warsztat z pierwszego zdarzenia. Marzenia miał ambitne. I dążył do jego spełnienia. Byłam zaskoczona jak w przeciągu miesiąca udało mu się to marzenie spełnić. Jestem z niego dumna. A poza tym bardzo dobrze wszystko to wygląda. 

Narzędziownie we własnym domu w Bydgoszczy 

narzędziownia bydgoszczOd czego by tu zacząć. Zanim mogliśmy oglądać efekt końcowy. To mąż musiał najpierw sobie uporządkować garaż. Wynieść stare rzeczy. Posprawdzać, co z narzędzi może zostawić, a co najlepiej oddać na złom i zarobić trochę grosza. Potem po wyniesieniu wszystkiego i po umyciu powierzchni. Przyszedł czas na planowanie. Czyli jak mają stać szafki warsztatowe, gdzie postawić motocykl i czy samochód się jeszcze zmieści. Gdy to już sobie ustalił, przyszedł czas na kupowanie szafek i odpowiednich narzędzi. Jego narzędziownia Bydgoszcz jest doskonała pod każdym względem. Przede wszystkim podoba mi się tem połysk. Na pierwszy rzut oka to jakby tam nie było żadnych narzędzi. Ale wszystko jest poukładane w szufladach. Z stąd pomieszczenie ogarnia  taki porządek. Po ustawieniu wszystkiego jak należy to i nawet samochód się zmieści do garażu. I mamy swobodny dostęp do drzwi do domu. Od kiedy ma tą swoja narzędziownie to zaraz po pracy, obiedzie idzie tam i dłubie sobie przy swoim motocyklu. Chyba przyszedł czas bym i ja sobie spełniła jedno z marzeń i założyła ogród. Do tej pory mamy posadzoną tylko trawę. Mam troche odłożone więc mogę spełnić sobie to jedno z marzeń.

Marzenia warto spełniać. Wiadomo każdy ma różne. Jedne są w zasięgu ręki, na drugie trzeba długo poczekać lub są nawet  nieosiągalne. Ale warto zacząć od marzeń, które można spełnić na sto procent, tylko potrzeba czasu. Mój mąż stworzył sobie narzędziownie w garażu, a ja planuje założyć ogród z pierwszego zdarzenia.