Wskazówki dotyczące korzystania z kredki do brwi

Na szczęście mam już za sobą czasy przerysowane makijażu. W dzisiejszym świecie kobiety stawiają na naturalność. Wreszcie zrozumiałyśmy do czego służą kosmetyki do makijażu. Ich głównym zadaniem jest wyeksponowanie tego co w nas najpiękniejsze i zakamuflowanie tego, co nie za bardzo nam się podoba. Kosmetyki służą upiększaniu, a nie zmienianiu rysów twarzy!

Właściwe korzystanie z kredki do brwi

kredka do brwiKiedyś na ulicach można było zobaczyć kobiety nawet wczesnym rankiem z mocny, wyrazistym makijażem. Dziś rzadko się to zdarza. Podam Wam jako przykłady brwi. Jeszcze kilka lat temu nawet kobiety o pięknym jasny włosach malowały swoje brwi na ciemne barwy nadając im bardzo nienaturalny kształt. Czy wyglądały lepiej? Czy osiągnęły efekt, na którym im zależało? Zdecydowanie nie. Obecnie kredka do brwi służy do tego, aby jedynie delikatnie skorygować kształt naszych brwi, aby pięknie oprawić nasze oczy. Wystarczy domalować delikatnie kilka włosków, aby uzyskać naprawdę naturalny ale piękny efekt. Kredki do brwi są obecnie dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, brunetka o ciemnych oczach znajdzie coś dla siebie, ale także blondynka i jasne skórze. Wybór koloru kredki jest bardzo ważny, najlepiej aby był on zbliżony do koloru naszych naturalnych brwi. Jeżeli chodzi o kształt, dzięki kredce w prosty sposób możemy go skorygować, jednak pamiętajcie o tym, aby go całkowicie nie zmieniać, jedynie poprawcie naturalny zarys.

Kredka do brwi to narzędzie, który odpowiednio użyte może zdziałać naprawdę wiele. Pięknie oprawia nasze oczy, dzięki czemu nawet w delikatnym makijażu wyglądamy świetnie, kredka może przywrócić odpowiednie proporcje naszej twarzy. Korzystanie z niej w sposób odpowiedni na pewno dobrze wpłynie na nasz wygląd, ale pamiętajcie o tym, używać jej minimalnej ilości i naprawdę rozsądnie.