Wspólna wycieczka jako doskonały prezent

Niedawno zbliżała się pierwsza rocznica mojego małżeństwa. Wiedziałem, że muszę się mocno postarać, by podarować swojej żonie coś naprawdę wyjątkowego. Długo zastanawiałem się nad optymalnym pomysłem ponieważ poprzez ten upominek chciałem wyrazić całe swoje uznanie. Dlatego też prezent dla niej to nie lada wyzwanie, które spędza sen z powiek także wielu innym mężczyzną. 

Prezent, dzięki któremu Twoja żona poczuje się doceniona 

prezent dla niejMogłoby się wydawać, że nie jest to takie trudne. Ot, wystarczy przynieść do domu jakiś wiecheć kwiatów, używany od lat ten sam perfum, słodkie czekoladki, czy też w wersji bardziej ekskluzywnej- można postawić na biżuterię. Rzekomo kobiety niebywale cieszą się z takich prezentów i nie oczekują niczego więcej. Jednak obiecałem sobie, że moja Milena dostanie coś, co naprawdę sprawi jej przyjemność, pozwoli choć na chwilę odetchnąć i zwyczajnie ją bardzo ucieszy. W związku z tym prezent dla niej musiał być mieszanką wspólnych wspomnień, ze względu na to, że jest osobą bardzo sentymentalną i emocjonalną, ponadto musiał gwarantować jej mile spędzony czas. Pomyślałem, że doskonałym pomysłem będzie dokładne odtworzenie naszej ubiegłorocznej podróży poślubnej do Grecji. Zbliżał się okres wakacyjny, więc nie było problem z załatwieniem tego rodzaju atrakcji w biurze podróży. Zarezerwowałem nam wszystko tak samo jak ostatnio.

Mieliśmy udać się na Korfu, do ładnego tradycyjnego hotelu, który był niezwykle klimatyczny. To miał być prezent, który gwarantuje wspólne spędzenie czasu, którego ostatnio tak bardzo nam brakowało. Kiedy podarowałem jej bilety i opowiedziałem o tym, jak ma wyglądać cały przebieg wydarzeń, rozpłakała się ze szczęścia. Była jednocześnie bardzo zadowolona i wdzięczna, jak i zaskoczona.