Wymiana płytek i obwodu drukowanego

Gdy obroniłam tytuł magistra dostałam od swoich rodziców telewizor na prezent. Bardzo ucieszyłam się z takiego prezentu. Wiedziałam, że dla rodziców był to spory wydatek i tym bardziej doceniłam to że dostałam do nich coś tak cennego.

Płytki drukowane w telewizorze

płytki drukowaneTen telewizor służył mi przez naprawdę wiele lat. W sumie to wszyscy dziwili się nawet, że mam go tyle czasu a on nadal tak świetnie chodzi. Oczywiście gdy z mężem kupiliśmy sobie nowe mieszkanie to kupiliśmy do niego do salon duży nowy telewizor. A ten mój mały telewizor został w sypialni. Oczywiście teraz już tak często go nie oglądaliśmy jednak gdy była taka potrzeba to był włączany i działał nadal dobrze. Jednak pewnego razu zepsuł się. Nie mogłam mimo moich starań go włączyć. Przestraszyłam się bardzo, że będę musiała go wyrzucić. Gdy mąż wrócił z pracy powiedział mi, że to pewnie dobrej jakości płytki drukowane się zepsuły. Powiedział, że elektryk wymieni pewnie te płytki i jeszcze do tego obwody drukowane i telewizor jeszcze trochę nam posłuży. Rzeczywiście elektryk powiedział to samo co mój mąż. Wymienił te płytki i obwody i telewizor działał jak nowy. Kamień spadł mi z serca chociaż wiem, że kiedyś nadejdzie ten dzień, że będę musiała się z nim pożegnać. Gdy na niego patrzę przypomina mi wiele pięknych chwil i chciałbym żeby było tak na zawsze. Ale ze sprzętami tak jest że kiedyś się psują. Mąż powiedział mi, że ten elektryk, u którego byliśmy jest bardzo dobry i że robił naszym znajomym projektowanie elektroniki w domu. No teraz sobie dopiero przypomniałam jak znajomi opowiadali jacy byli zadowoleni z elektryka.

To dobrze, że mąż zapamiętał jak się on nazywał, i że to właśnie do niego poszliśmy z tym naszym telewizorem. Powiedziałam nawet mamie, że telewizor od nich się popsuł ale na szczęście znowu działa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *