Z moich usług korzysta wielu przedsiębiorców

Założyłem własną działalność tylko dlatego, że namówiła mnie do tego siostra. Ona działa w tej samej branży i jest bardzo zadowolona. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu można nieźle zarobić a ja potrzebowałem jakiegoś ciekawego zajęcia dla siebie.

Oferowanie usług księgowych to świetny pomysł

usługi księgowe toruńZ wykształcenia jestem księgowym i zawsze chciałem pracować w swoim zawodzie. Póki co nie miałem okazji i łapałem się każdej pracy, aby otrzymywać dochody. Założenie własnej firmy to idealne dla mnie rozwiązanie a dowiedziałem się też, że urząd pracy pomaga młodym przedsiębiorcom i ich wspiera finansowa. Będę świadczył usługi księgowe toruń i podjąłem już odpowiednie kroki w tym kierunku. Założenie firmy zajęło mi niewiele czasu, ponieważ ze wszystkim pomogła mi siostra Weronika, która jest bardzo doświadczona. Mogłem już pracować, tylko brakowało mi klientów. Wiedziałem, że muszę ich jakoś przyciągnąć a do tego najlepsza będzie jakaś skuteczna reklama. Zainwestowałem więc w nią i chwilę po tym pojawił się pierwszy klient. To młody chłopak, który jak ja zaczyna z własnym biznesem i nie ma pojęcia jak się rozliczać. Zajmuję się jego księgowością i jest bardzo zadowolony. Takie usługi księgowe toruń to świetny pomysł i teraz w końcu robię to co na prawdę lubię i na czym tak dobrze się znam. Czasami ludzie korzystają jednorazowo z moich usług, ale jest też sporo osób, z którymi współpracuję na stałe. Księgowość to całe moje życie i teraz dopiero jestem szczęśliwy. W końcu spełniam się zawodowo/

Po kilku latach połączyliśmy z siostrą siły i teraz prowadzimy spółkę. Zatrudniamy wiele osób, które dla nas pracują i są na prawdę świetni. Idzie nam doskonale w parze i osiągamy o wiele lepsze wyniki niż w czasach, gdy pracowaliśmy osobno.