Zadbaj o siebie – wizyta w salonie kosmetycznym

Wiele kobiet nie wie, jakie mogłyby nosić fryzury na co dzień. Tak naprawdę fryzura nie może być tylko i wyłącznie naszym wymysłem. Musi pasować do naszego kształtu twarzy, urody itp.

Salon kosmetyczny to nie wszystko. Odwiedź fryzjera.

salon kosmetycznyNajczęściej wybieramy włosy rozpuszczone. Nie trzeba z nimi za dużo robić, zazwyczaj tylko je wyczesać. Jeśli jednak nie podobają nam się naturalne lokowania, to zazwyczaj używamy dodatkowo prostownicy. To prosta fryzura i pasująca zazwyczaj każdej osobie. Jednak ileż można nosić rozpuszczone włosy? To również po czasie nam się nudzi. Dlatego drugą najpopularniejszą fryzurą jest kucyk. Nie jest nam potrzebny salon fryzjerski, by wykonać go dobrze. Wystarczy tylko mocna i elastyczna gumka. Kucyk pasuje mniejszej ilości kobiet, niźli rozpuszczone włosy. Jednak jest bardzo wygodny, szczególnie latem. Włosy nie przylepiają nam się do ciała, a świeże powietrze dostaje się do szyi. Trzecią najpopularniejszą fryzurą jest warkocz. Pomimo tego, że prawie każda kobieta umie zrobić warkocz, dużo trudniej jest zrobić go sobie samej. Bardzo rzadko widuje dziewczyny z tą fryzurą. Najczęściej noszą ją małe dziewczynki, choć nie jest ona zarezerwowana tylko dla nich. Ostatnio najpopularniejszą fryzurą jest artystyczny nieład. Luźno i byle jak spięty kok. Ja osobiście bym czegoś takiego nie zrobiła, ale mnóstwo moich koleżanek w ten sposób się nosi. Jednym to pasuje, innym nie. Tutaj jednak zwyciężą przede wszystkim wygoda. Dla mnie zarówno fryzjer jak i salon kosmetyczny w Łodzi, to miejsca wyjątkowe. Chodzę tam tylko w szczególnych dniach, a na co dzień staram się stroić sama. Tak samo kosmetyka ciała. Również robię sobie mini zabiegi w domu.

Jednak doceniam to, że Łódź czy Bydgoszcz mają tak wiele salonów. Czasem nawet takie proste rzeczy sprawiają nam problem, a tak to mamy profesjonalistów zawsze pod ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *