Założyłam sklep i serwis z laptopami

Studiuję zarządzanie firmą od dwóch lat. Zajęcia są ciekawe i bardzo przydatne w prowadzeniu firmy. Moja uczelnia znajduje się w centrum Poznania. Poznań jest w pierwszej piątce jeśli chodzi o poziom nauki na tej uczelni.

Serwis laptopów po gwarancji

serwis laptopów Mamy bardzo dobrych profesorów, którzy w ciekawy sposób przekazują nam swoją wiedzę. Jestem zadowolona z kierunku, który wybrałam tym bardziej, ze dzięki temu mam wiedzę jak prowadzić firmę. Trzy miesiące temu postanowiłam otworzyć sklep internetowy. Mój tata ma firmę budowlaną więc mogłam liczyć na jego finansowe wsparcie. Mam jest księgową więc rozlicza moje wszystkie faktury. Wiem, że nie każdy ma taki star i jestem wdzięczna moim rodzicom za wszystko co od nich dostaję. Postanowiłam w moim sklepie internetowym sprzedawać drukarki i laptopu. Wysyłka jest kurierem. Klienci nie płaca za wysyłkę. Koszty biorę na siebie. Towar sprowadzam od sprawdzonego dostawcy, który zaproponował mi przystępne ceny. Dogadałam się w kilku miastach z firmami, które świadczą naprawę drukarek i laptopów. Serwis drukarek w trakcie gwarancji będzie wykonywany przez specjalistów za darmo. Kiedy gwarancja minie kwoty będą już standardowe, które obowiązują w danym punkcie. Rekomendowany przez wielu serwis laptopów w Poznaniu, będzie odbywał się w ten sam sposób. Naprawa drukarek i laptopów będzie wykonywana przez tych samych specjalistów, którzy wykonują serwis. Naprawa laptopów jest znacznie droższa od naprawy drukarek. Staraj się dlatego zamawiać najlepszy towar żeby awarie nie zdarzały się za często. Serwis komputerowy w dzisiejszych czasach to standard i musi być on zagwarantowany na każdy zakupiony sprzęt.

Mój sklep internetowy radzi sobie całkiem dobrze z konkurencją w branży. Mam sporo klientów. Wysyłkę przygotowuję codziennie jak jestem już po zajęciach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *