Zatrudniłem świetnego projektanta wnętrz

Bardzo ostrożnie wybieram sobie współpracowników, ponieważ dbam o prestiż swojego biura. Obsługuję bardzo wymagających klientów, którym chcę zapewnić wysoki standard usług. Wszyscy moi pracownicy są odpowiednio wykształceni i oczywiście doświadczeni.

Nowy pracownik w biurze projektowym

projektant wnętrz z KatowicKiedy Maciej złożył wypowiedzenie to już wiedziałem, że znalezienie kogoś na jego zastępstwo nie będzie sprawą prostą. Musi to być jakiś bardzo dobry projektant wnętrz z Katowic, który będzie się nadawał do pracy w moim biurze. Uruchomiłem znajomości, by znaleźć jakąś właściwą osobę. W moim środowisku łatwiej jest uzyskać informacje a nie chciałem szukać osoby przez ogłoszenie. Za dużo czasu zajęłyby poszukiwania. Mój znajomy podsunął mi jedną kandydaturę. To świetny projektant wnętrz z Katowic, który obecnie poszukuje pracy, ponieważ chciał prowadzić własne biuro, ale póki co brak finansów mu w tym przeszkadza. Doszedłem do wniosku, że koniecznie powinienem ten kontakt wykorzystać. Zadzwoniłem do niego i wyjaśniłem dokładnie w jakim celu. Udało mi się go namówić na spotkanie w moim biurze. Zaoferuję mu na pewno dość wysoką stawkę, ponieważ w przeciwnym razie zapewne nie będzie zainteresowany pracą u mnie. Poza tym ceniony projektant wnętrz z Katowic chce zarabiać porządne pieniądze. Sprawdziłem jego kwalifikacje i nie ukrywam, że zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Właśnie takiego człowieka potrzebuję. Spotkanie z nim było bardzo owocne, ponieważ przyjął moją ofertę pracy i zaczyna od następnego dnia.

W biurze mam znowu komplet wykwalifikowanych ludzi, którzy bardzo dobrze pracują. Dogadujemy się też świetnie a to jest podstawą dobrego funkcjonowania firmy. Chłopak zabawi u mnie dłużej, bo praca mu odpowiada i zapomniał o własnej działalności.